tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Romet. Lider rynku motocykli i spadkobierca piknej historii polskiej motoryzacji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Romet. Lider rynku motocykli i spadkobierca piknej historii polskiej motoryzacji

Autor: Redakcja 2019.01.11, 11:10 Drukuj

Motocykle Romet pokazują, że można zrobić dobry jednoślad w dobrej cenie. W dodatku taki, który daje mnóstwo frajdy z jazdy i jest tani w eksploatacji. To tradycja Rometa, którą kultywuje on już od lat 50. ubiegłego wieku.

Marka Romet nierozerwalnie wiąże się z piękną historią polskiej motoryzacji. Wiele jednośladów wyprodukowanych przez Zjednoczone Zakłady Rowerowe Romet cieszy się dziś statusem pojazdów kultowych - wystarczy wspomnieć  choćby sławne modele Pony, Komar czy Ogar.

NAS Analytics TAG

Jednoślady Romet cieszyły się ogromnym zainteresowaniem z wielu powodów - były dobrze wykonane, ładne, ale przede wszystkim dostępne dla niemal każdego. To właśnie unikalna strategia łącząca te trzy cechy sprawiła, że przedsiębiorstwo odniosło tak wielki sukces.

Chęć oferowania znakomitych jednośladów w bardzo dobrych cenach jest do dziś ważnym elementem strategii Rometa. W portfolio producenta znajduje się przeszło 60 maszyn przeznaczonych dla każdego użytkownika. Od najprostszych skuterów i motorowerów, przez modele off-road aż do turystycznych jednośladów, którymi można objechać świat - każdy egzemplarz można kupić w cenie, która nie zrujnuje budżetu.

Każdy jednoślad jest dokładnie sprawdzany w polskiej fabryce producenta, zlokalizowanej niedaleko Dębicy. Wnikliwa kontrola jakości procentuje - jednoślady Rometa cieszą się wśród użytkowników bardzo dobrą opinią. Motocykliści doceniają zarówno wyjątkowo niską awaryjność, jak też niewielkie koszty eksploatacji i serwisu.

Zadowolenie użytkowników przekłada się na wyniki sprzedaży. Romet od lat pozostaje w czołówce rankingów sprzedaży nowych motocykli w Polsce. Niewątpliwie ma na to wpływ bogata oferta, obejmująca różne typy motocykli, przeznaczone dla każdego niemal motocyklisty. Testowane przez nas modele ADV 400, Classic 400 i inne przekonały nas jakością wykonania i oferowaną frajdą z jazdy.

Strategicznym posunięciem Rometa było nawiązanie współpracy z indyjskim potentatem w produkcji jednośladów - firmą Bajaj. Motocykle tej firmy wyróżniają się niepowtarzalnym designem i znakomitymi własnościami jezdnymi. Zachowują przy tym bardzo ważną dla Rometa cechę - atrakcyjną cenę. Modele Pulsar 200 i Dominar 400 doskonale wypadły w redakcyjnych testach.

Co nowego pokaże Romet w 2019 roku? Nie możemy się doczekać kolejnych  testów.

Więcej informacji na stronie romet.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr