tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Romet Classic 400 wchodzi do sprzedaży
NAS Analytics TAG

Romet Classic 400 wchodzi do sprzedaży

Autor: Artykuł sponsorowany 2016.10.21, 15:33 Drukuj

Romet Classic 400 wchodzi do sprzedaży, a już wkrótce bezkompromisowa wyścigówka w stylu café racer i uniwersalny Scrambler.

Wyczekiwany przez fanów klasycznej motoryzacji Romet Classic 400 jest już w sprzedaży. Zapowiadany w zeszłym roku model pojawił się w sieci dealerskiej producenta. Ilość dostępnych egzemplarzy jest ograniczona, więc jeśli ktoś z was ostrzy sobie na niego pazury, to radzimy nie zwlekać z decyzją. Motocykl można zamówić w jednej z czterech wersji lakierowania nadwozia: czerń ze srebrem, biel z zielenią, krem z brązem oraz srebro z czerwienią. Dzięki tym klasycznym połączeniom każdy znajdzie najlepiej wyrażającą własny gust wersję.

Jednak wygląd to nie wszystko. Ten motocykl, to nie tylko nawiązująca do jednośladowych oldtimerów, piękna i ponadczasowa linia oraz wysmakowane i wyrażające kwintesencję klasycznego stylu detale, takie jak: chromowane błotniki, szprychowe koła, butelkowe tłumiki, hamulec bębnowy z tyłu, czy dodatkowy kick-starter. Z dopieszczoną klasyczną stylistyką idzie w parze nowoczesna technologia. Elastyczny oraz dynamiczny jednocylindrowy silnik z czterozaworową głowicą i suchą miską olejową uzupełnia elektroniczny wtrysk paliwa oraz system katalizatorów. Układ hamulcowy wyposażono w antypoślizgowy system ABS przy przedniej tarczy, a kolejne nowinki techniczne, pozwalają spełnić rygorystyczne wymagania najnowszych wytycznych homologacyjnych dla normy Euro4.

Co więcej, całość została tak zaprojektowana, by nie tylko cieszyć oko właściciela i przykuwać spojrzenia przechodniów. Ten motocykl, potrafi dawać nielimitowaną przyjemność z jazdy i robi to w niepowtarzalny sposób. Specjalnie dla fanów motocyklowych zaprzęgów, od przyszłego sezonu Classic 400 będzie dostępny również w wersji z pasującym stylistycznie do całości, klasycznym wózkiem bocznym. Kosz nie będzie jednak dostępny osobno. W niedalekiej przyszłości mają pojawić się również dwa nowe motocykle oparte na bazie tego modelu. Będzie to bezkompromisowa wyścigówka w stylu café racer oraz zawadiacki i jednocześnie bardziej uniwersalny scrambler. Cena tego modelu to 15 799 zł. Dzięki ofercie jaką daje Romet Classic 400 wcale nie jest potrzebna fortuna, by wyróżniać się z tłumu i robić to w ponadczasowym stylu!

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę