tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Romet Classic 400 w sprzeday w wersji Euro 4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Romet Classic 400 w sprzeday w wersji Euro 4

Autor: Informacja prasowa 2016.10.10, 10:32 6 Drukuj

Właśnie wszedł do sprzedaży wyczekiwany przez fanów klasycznej motoryzacji Romet Classic 400. Ten motocykl, to nie tylko nawiązująca do jednośladowych oldtimerów, piękna i ponadczasowa linia oraz wysmakowane detale wyrażające kwintesencję klasycznego stylu: chromowane błotniki, szprychowe koła, butelkowe tłumiki, hamulec bębnowy z tyłu, czy dodatkowy kickstarter.

NAS Analytics TAG

To także elastyczny oraz dynamiczny jednocylindrowy silnik z czterozaworową głowicą i suchą miską olejową oraz schowana pod klasycznymi obudowami współczesna technologia, która pozwala spełnić wymogi europejskiej normy Euro 4. W modelu tym nie zabrakło elektronicznego wtrysku paliwa, układu hamulcowego wyposażonego w antypoślizgowy system ABS przy przedniej tarczy oraz wszelkich nowinek pozwalających spełnić rygorystyczne wymagania najnowszych wytycznych homologacyjnych. Całość została tak zaprojektowana, by wciąż dawać nielimitowaną przyjemność z jazdy, a także cieszyć oko pięknem formy. Classic 400 dostępny będzie w czterech wersjach lakierowania nadwozia: czerń ze srebrem, biel z zielenią, krem z brązem oraz srebro z czerwienią. Dzięki temu każdy znajdzie opcję najlepiej wyrażającą własny gust. Od przyszłego sezonu Classic 400 będzie dostępny również w wersji z koszem bocznym, który nie będzie występować w ofercie jako dodatkowe akcesorium. Cena tego modelu to 15 799 zł. Classic 400 będzie dostępny w ograniczonej ilości sztuk, dlatego wszystkim zainteresowanym zalecamy szybką wizytę u jednego z naszych dealerów w celu zamówienia odpowiedniej wersji kolorystycznej. W niedalekiej przyszłości planujemy również wprowadzenie dwóch nowych motocykli opartych na bazie tego modelu. Będzie to bezkompromisowa wyścigówka w stylu café racer oraz zawadiacki i jednocześnie bardziej uniwersalny scrambler.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor: Inter 11/10/2016 11:29

SR400 pod kadym wzgldem raczej nie jest lepsza. Wykonanie jest faktycznie na wyszym poziomie, ale: Yamaha posiada tylko kickstarter i nie ma rozrusznika elektrycznego (ju to widz, jak zganie silnik na duym skrzyowaniu), a Classic ma jedno i drugie. Yamah trzeba odpala z uyciem rcznego dekompresatora, a w Classicu jest automatyczny odprnik podobnie zreszt jak w Royalu Enfieldzie. Yamaha nie posiada ABS-u, a Classic ma go w przedniej tarczy. Yamaha nie ma stelaa pod kufer, a Classic ma go seryjnie. Yamaha ma mniej mocy i gorsze przyspieszenie, plusem jest tylko moment obrotowy osigany ju przy ok. 3,3 tys. obr./min. Tutaj jest adny test porwnawczy: http://www.motorradonline.de/vergleichstest/yamaha-sr-400-und-mash-five-hundred-im-test-leistungsmessung/632082?seite=2 I wreszcie - jeden i drugi model ma archaiczny silnik, ale Classic przeszed test Euro4 a SR400 nie przesza i dlatego wylatuje z rynku, bo fabryce nie opaca si dostosowywa jej do nowych przepisw. Czasem Classica / Mash 500 postrzegano jako kopi SR400, ale tak jest tylko w czci - stylistycznie jest to mieszanka tej Yamahy i Kawasaki W650/800. Zegary Classica s zernite z SR400 i gorszej jakoci, ale silnik jest kopi jakiej jednostki Hondy. Classic ma such misk olejow za silnikiem, natomiast SR400 ma olej w ramie. Yamaha SR400 jest super, ale nie za cen MT-07. Czekam jeszcze na propozycje Royal Enfield, ale wtpi, eby cenowo zbliyli si do Romet Classic. Raczej bdzie to bliej SR400 pod wzgldem ceny.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr