tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rok Bagoro - soweski skuterowy stunt na lodzie!!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rok Bagoro - soweski skuterowy stunt na lodzie!!

Autor: Gonzo 2009.01.13, 09:48 Drukuj

Minusowa temperatura i śnieg za oknem to krajobraz, jaki widzimy nie tylko w Polsce. Jednak dla Roka Bagoroš to nie problem! To idealna okazja do wspaniałej zabawy!

To właśnie Rok Bagoroš jest pierwszą osobą ze Słowenii, która podjęła wyzwanie, jakim jest ekstremalna jazda na... lodzie! Niedawno temu pisaliśmy o nowym filmie Roka . Tym razem sam się z nami skontaktował, żeby pochwalić się swoim osiągnięciem.

NAS Analytics TAG

Rozmowa z Rokiem Bagoroš:

ścigacz.pl: Co Cię skłoniło do takiego wyczynu?

Rok Bagoroš: Po dłuższych rozważaniach, doszedłem do wniosku, że Słowenia ma swoje zawody na lodzie. Z tym, że na tych zawodach chodzi o rozwinięcie jak największej prędkości. Jeżeli po lodzie można jechać szybko, to także można jeździć po nim na jednym kole! Po długim planowaniu podjąłem to wyzwanie. Wszystko odbyło się w mieście Murska Sobota, a nazwa tego przedsięwzięcia, to oczywiście Ice Stunt . Pozwolę sobie dodać, że jestem pierwszą osobą w Słowenii, która spróbowała właśnie lodowego stuntu. Zebrana publiczność momentami nie wierzyła własnym oczom i to mnie najbardziej utwierdza w przekonaniu, że było warto!

ścigacz.pl : Jak wyglądały przygotowania? Zapewne jest dość spora różnica pomiędzy ekstremalną jazdą na asfalcie a na lodzie.

Rok Bagoroš: Tak, jazda na asfalcie i na lodzie to dwie różne sprawy. Odpowiednie przygotowanie, treningi - momentami bardzo bolesne - i udało się. Kilka dni przed pokazem pogoda zaczęła się poprawiać, więc szybko musiałem doszlifować swoje krótkie doświadczenie i zaryzykować. Najlepszą rzeczą z całej jazdy na lodzie są zdecydowanie drifty!

ścigacz.pl: Jak już wspomniałeś, jesteś pierwszą osobą na Słowenii, której udała się ekstremalna jazda na lodzie - jak się z tym czujesz?

Rok Bagoroš: To, że jestem pierwszą osobą, która tego dokonała, pociąga za sobą pewne problemy. Największym z nich było to, że nie byłem w stanie zasięgnąć porady od kogokolwiek, kto już jeździł po lodzie. Do wszystkiego musiałem dojść sam. Sama jazda na lodzie jest bardzo... śliska. Podczas upadków miałem wrażenie, że lód jest dużo twardszy od asfaltu. Tak czy inaczej, jestem dumny z tego, że mi się udało. Już teraz myślę nad kolejnymi „projektami", które być może uda mi się zrealizować. Między przygotowaniami do tych projektów planuję nagrać kolejny film z moją jazdą. Na razie nie mogę ujawnić żadnych szczegółów. Powiem tylko, że nowa produkcja będzie czymś całkowicie „świeżym", jeżeli chodzi o stunt filmy.

ścigacz.pl: Jak widać, sezon 2009 rozpocząłeś bardzo szybko, w sumie nie miałeś w ogóle przerwy w jeździe. Jakie masz plany na 2009 rok?

Rok Bagoroš: Chciałbym dostać się do Mistrzostw Europy które organizowane są we Francji. Następnym, małym marzeniem jest zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata, organizowanych na Węgrzech. Z bardziej lokalnych spraw, chciałbym żeby w końcu Słowenia postrzegała stunt jako dyscyplinę sportową. Jednak najważniejszą rzeczą w 2009 roku, jest to żeby moje kości pozostały całe.

Foto: Kristijan Škrlec oraz Erik Kavaš

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Rok Bagoros pokaz ice stuntustunt na lodzie
NAS Analytics TAG
ekstremalny ice stuntpokaz stuntu
Bagoros stuntuje na lodziepokaz ice stuntu
Bagoros i stunt na lodzieice stunt skuter
Rok Bagoros pokaz stuntuzimowy trening stuntu
Rok Bagoros stuntRok Bagoros i ewolucje
Rok Bagoros katuje skuterkatowanie skutera
stunt na lodowiskustunterski skuter
Rok Bagoros konczy pokazczyszczenie lodowiska
opona ice stuntskuter do stuntu
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr