tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rockstar Mad Skillz Festival - trenuj z najlepszymi Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rockstar Mad Skillz Festival - trenuj z najlepszymi

Autor: Informacja prasowa 2013.07.11, 10:06 Drukuj

Już za niespełna tydzień, 16 lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca rozpocznie się największa impreza łącząca sporty motorowe i muzykę. Poza zawodami na najwyższym szczeblu mistrzowskim, koncertami wykonawców z gatunku hip hop oraz hard, każdy chętny będzie miał szansę na szkolenie pod okiem wybranego trenera. 

Przez trzy dni Łukasz Kurowski i Mirosław Kowalski poprowadzą zajęcia z Super Enduro oraz Motocrossu. Łukasz to wielokrotny Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w rajdach Enduro, ale także wielokrotny Mistrz i Wicemistrz Polski w Motocrossie i Cross Country. Podobnymi osiągnięciami może się także poszczycić Mirosław Kowalski. Kilkukrotne mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski Enduro, czy dwukrotne Mistrzostwo Europy w Cross Country to tylko niektóre z osiągnięć Mirka. Podczas Rockstar Mad Skillz wszyscy chętni będą mieli szansę szkolić się w wybranej dyscyplinie pod ich fachowym okiem. Zgrupowanie, które skierowane jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców, odbywać się będzie w dniach 16-18 lipca na torze Speed Star w Sobieńczycach. Tym samym, na którym już 19 lipca startować będą zawodnicy: Strefy Północnej w Motocrossie, Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet, Mistrzostw Polski Super Enduro oraz II rundy Mistrzostw Polski FMX - Skillz Up.

NAS Analytics TAG

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach, co bardzo ułatwi prowadzenie treningu. Daje też szansę na lepsze efekty, ponieważ trener ma szansę, aby dostrzec ewentualne braki lub błędy i na bieżąco je korygować. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się między innymi jak poprawnie ustawiać zawieszenie oraz poznają tajniki ułatwiające jazdę. Na pewno nie zabraknie też ciekawostek, którymi chętnie podzielą się trenerzy.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą się podszkolić oraz tych, którzy po szkoleniu planują wystartować w Mistrzostwach Polski lub Pucharze Polski w Super Enduro lub Strefie Północnej w Motocrossie. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z torem i poprawienia swoich umiejętności. Koszt za trzy dni szkolenia wynosi 250 zł. W przypadku grup powyżej 15 osób 200 zł. Istnieje możliwość zapisów na wybrane dni już w trakcie trwania festiwalu.

Zgłoszenia należy nadsyłać mailem na adres: contact(at)madskillz.pl lub telefonicznie. Dla ułatwienia kontaktu prosimy o podanie w mailu swojego numeru telefonu.

A już od piątku 19 lipca poza rozgrywkami sportowymi nie zabraknie muzyki z najwyższej półki. Główna scena festiwalu w piątek gościć będzie gwiazdy spod znaku hip hopu: Tede, Obywatel MC, JWP, Brahu, Kaen i PCP. Natomiast w sobotę we władanie przejmą ją eksperci od ciężkiego brzmienia: Dog Eat Dog, Frontside, Materia oraz The Black Hearts.

Koncerty, zgrupowania i zawody w sportach motocyklowych to nie jedyne punkty programu, przygotowane przez organizatorów tego wydarzenia. Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego, przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych oraz strefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Bilety do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

Uwaga! Z powodu panujących upałów dla ochłody zamrażamy ceny biletów! Dajemy wam szansę bawić się na koncertach waszych ulubionych wykonawców, zobaczyć motocyklistów latających z rampy na wysokości niemal trzeciego piętra oraz piękne dziewczyny na ich szybkich maszynach w wyścigu o punkty Mistrzostw Polski MX Kobiet w promocyjnej cenie.

Bezpośredni link do biletów znajdziecie tutaj.

Więcej na http://www.sportainment.pl/eventy/22, bezpośrednio na stronie Festiwalu oraz na fan page’u na Facebooku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę