tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekord Guinnessa - 251,54 km/h za motocyklem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekord Guinnessa - 251,54 km/h za motocyklem!

Autor: Eristof 2010.07.06, 15:33 1 Drukuj

Gary Rothwell ustanowił światowy rekord prędkości w jeździe za motocyklem

Wydawana już od ponad pół wieku Księga rekordów Guinnessa każdego roku wypełnia się nazwiskami osób, do których należą nietypowe, a nawet wręcz szalone światowe rekordy z najróżniejszych dziedzin życia. Do tego elitarnego grona osób dosłownie wjechał Gary Rothwell, ciągnąc się za swoją Hayabusą z prędkością 251,54 km/h!

Brytyjski stunter na potrzeby tricku musiał nieco zmodernizować mechanizm otwierania przepustnicy w Suzuki GSX 1300R, która pomogła mu dokonać tego niezwykłego wyczynu. Poza tym wyposażył swoje buty w tytanowe slidery o grubości 2 mm. Jak wyglądała, zakończona powodzeniem próba pobicia światowego rekordu Guinnessa możecie zobaczyć na załączonym poniżej filmiku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę