tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rkawice Spidi - wyjtkowy styl i najnowsza technologia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rkawice Spidi - wyjtkowy styl i najnowsza technologia

Autor: Informacja prasowa 2014.06.10, 14:11 Drukuj

Współczesne rękawice sportowe składają się z kilkudziesięciu elementów. Profesjonalne torowe rękawice Carbotrack to aż 173 niezależnych detali, z których każdy jest dokładnie dobrany i został wykonany z wyselekcjonowanych materiałów.

Historia włoskiego producenta odzieży motocyklowej - firmy Spidi, ściśle związana jest z historią rozwoju rękawic motocyklowych. Pasja do wyścigów oraz zamiłowanie do rzemieślniczej pracy założyciela Spidi - Renato Dalla Grana doprowadziły do powstania w 1977 roku pierwszych rękawic motocyklowych z rozbudowanym system ochrony dłoni. Kilkadziesiąt lat rozwoju firmy upłynęło pod znakiem stałego doskonalenia tego, co najważniejsze w przypadku odzieży motocyklowej - ochrony i wyjątkowego komfortu.

NAS Analytics TAG

Włosi jak nikt inny potrafią łączyć wyjątkowy styl i najnowszą technologię. Już pierwsze wyścigowe rękawice - Speed, w których zdobywali podium MotoGP Kenny Roberts, Eddie Lawson, Freddie Spencer czy Franco Uncini były syntezą bezpieczeństwa, modnego stylu i wygodnego użytkowania. Współczesne rękawice Spidi wzbogacone są o ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu oraz doświadczenia wielu wybitnych kierowców wyścigowych. Po dziś dzień zawodnicy MotoGP i World Superbike, z którymi Spidi współpracuje, mają aktywny udział w tym jak wyglądają rękawice produkowane na ulice miast całego świata. Designerzy Spidi analizują wszystkie uwagi i sugestie zawodników oraz uszkodzenia rękawicy podczas wypadku. Następnie wykorzystują tę wiedzę przy projektowaniu kolejnych modeli rękawic chroniących nasze dłonie na coraz wyższym poziomie.

Poniżej w załączonym klipie przedstawiamy wam historię rozwoju rękawic firmy Spidi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr