tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rękawice ESKA H2 Leather - a wieczorem na miasto
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rękawice ESKA H2 Leather - a wieczorem na miasto

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.09.06, 10:02 2 Drukuj

ESKA to firma w Polsce jeszcze mało znana, ale warto się nią zainteresować, ponieważ robią rękawice motocyklowe i jak się okazuje, całkiem niezłe. Oto nasz raport z użytkowania miejskich H2 Leather.

Nazwa i model: ESKA H2 Leather

Wykonanie

Bez możliwości przyczepienia się. Wyglądają na o wiele droższe niż są w rzeczywistości. Rękawice wykonano z koziej skóry, która jest wyraźnie bardziej miękka i elastyczna niż bydlęca, co zresztą można wyczuć w momencie założenia ich na dłoń. H2 były używane głównie do rozrywkowego, upalnego latania po mieście, ale często musiały zmierzyć się z deszczem. Wodoodporne wprawdzie nie są, ale nie widać na nich śladów jakiegokolwiek zużycia czy zmian kolorystycznych.

Komfort

Dzięki wspomnianemu wcześniej wykonaniu z koziej skóry oraz zastosowaniu systemu Easyflex, rękawiczki są natychmiastowo komfortowe. Jedyną wadą jest uciskający gigantyczny protektor knykcia, ale można się do tego przyzwyczaić. W H2 kierowca ma świetne czucie manetek dzięki zastosowaniu nieco cieńszej skóry na wewnętrznej części palców.

Bezpieczeństwo

W ESKA doskonale wiedzą, że to miejsko-rozrywkowe rękawice, które muszą zmierzyć się z możliwością gleby przy robieniu wheelie. Dłoń jeźdźca jest chroniona bardzo dobrze. Dba o to potężny protektor knykcia, niewielkie protektory na palcach oraz spory protektor na dole dłoni. Dodatkowo na wewnętrznej części w newralgicznym punkcie zastosowano niewielki protektor piankowy.

Przeznaczenie

Przede wszystkim, miasto. Luźne wypady na wieczorne latanie, może trochę wygłupów, coś przyjemnego, pozytywnego. Są dobre na upały, ale jeśli temperatura lekko spadnie, nie trzeba się martwić o odmrożenia.

Podsumowując, ESKA H2 Leather są bezpieczne, wygodne i kozacko wyglądają. Potraktujmy je jako rękawice, które wybierzesz, kiedy będzie po prostu chciał wyskoczyć na miasto, ale sprawdzą się także na torze wyścigowym.

Ocena w skali 1 do 6: 5

Cena: 339 zł

Street glide dynamika
dynamika obok siebie
zapiecie
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
detale bok
detale protektor
kciuk
ochraniacze palcow
palec detale
spod ESKA
wielki protektor
na klamce
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę