tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Straight Rhythm 2015 w październiku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Straight Rhythm 2015 w październiku

Autor: Beavis 2015.06.22, 12:48 Drukuj

Jednorazowa impreza wraca i w tym roku. Zawodnicy zmierzą się na torze bez zakrętów 11. października w kalifornijskiej Pamonie.

Zeszłoroczna, inauguracyjna edycja Red Bull Straight Rhythm okazała się sporym sukcesem, zbierając dużo fanów sportu i czołówkę zawodników amerykańskiego supercrossu (nie da się jednak ukryć, że w większości byli to sportowcy sponsorowani przez austriacką markę napojów energetycznych). W tym roku Straight Rhythm wraca.

Straight Rhythm jest niesamowicie proste. Kojarzycie popularną grę Mad Skills Motocross? Straight Rhythm to urzeczywistnienie tego pomysłu, bez rakiet i dopalaczy (chyba, że policzymy Jamesa Stewarta). Półmilowy tor posiada tylko rytmiczne sekcje, whoopsy i skoki. Impreza jest odpowiedzią na stadionowy wyścig o milion dolarów organizowany przez konkurencję - Monster Energy Cup.

Red Bull Straight Rhythm zostanie rozegrane 11. października. Najprawdopodobniej, jak w zeszłym roku, relację na żywo będzie można oglądać za pośrednictwem Red Bull TV. Swoją obecność już teraz potwierdził wyżej wspomniany Stewart.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę