tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Romaniacs także w... Brazylii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Romaniacs także w... Brazylii

Autor: Beavis 2016.01.29, 10:16 Drukuj

Poznajcie Red Bull Minas Riders, pierwszą rundę Hard Enduro Series.

Powoli wyłania nam się przejrzysty obraz serii Red Bull Hard Enduro Series (co ważne, nie związanej z FIM-em) na 2016 rok. W nadchodzącym sezonie aż 6 imprez będzie częścią sygnowanej przez Red Bull’a serii, najnowszą jest Red Bull Minas Riders organizowane w Brazylii przez ekipę stojącą za Red Bull Romaniacs. Martin Freinademetz, "mózg" stojący za Romaniacs i Sea to Sky, doszedł do wniosku, że kolejnym krokiem jest podbicie Ameryki Południowej. Między 17. a 20. kwietnia w okolicach brazylijskiej miejscowości Belo Horizonte rozegrana zostanie pierwsza edycja Minas Riders.

Co już wiemy o imprezie? Organizatorzy zapowiadają wymagające trasy z dużą liczbą niszczycielskich podjazdów i stylem rywalizacji a’la Romaniacs. Pierwszego dnia (17.04) rozegrany zostanie prolog na ulicach Belo Horizonte, kolejne trzy dni to rajd w czystej formie. Tak jak w przypadku rumuńskiej imprezy startujący będą mogli wspierać się GPS-em, głównie w celach bezpieczeństwa. Zawodnicy zostaną podzieleni na trzy grupy: Gold, Silver i Bronze. Lista startowa została ograniczona do 200, wpisowe to ok. 1200 euro (z noclegiem). Swoją obecność potwierdzili Jonny Walker, Wade Young, Graham Jarvis i Alfredo Gomez.

Red Bull Hard Enduro Series 2016:

  • 17-20 kwietnia - Red Bull Minas Riders, Brazylia
  • 26-28 maja - Erzberg Rodeo, Austria
  • 12-16 lipca - Red Bull Romaniacs, Rumunia
  • wrzesień 2016 - Red Bull 111 Megawatt, Polska
  • Październik 2016 - Red Bull Sea to Sky, Turcja
  • grudzień 2016 - Roof of Africa, RPA
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę