tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Romaniacs 2016 - to ten tydzień! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Romaniacs 2016 - to ten tydzień!

Autor: Lovtza 2016.07.11, 16:05 Drukuj

Już w najbliższą środę rusza Red Bull Romaniacs 2016. Ten kultowy już rajd enduro rozgrywany w rumuńskich Karpatach stał się jednym z najważniejszych wydarzeń corocznego kalendarza Extreme Enduro. Na starcie zobaczymy takie gwiazdy jak Jonny Walker, Graham Jarvis czy Alfredo Gomez. Ale chętnych na dobry wynik jest znacznie więcej. Do tego lista startowa zapełniła się młodymi wilkami z całego świata, którzy nie myślą o niczym innym, jak o detronizacji starych wyjadaczy.

Poniżej znajdziecie zapowiedź organizatora, która skupia się na tych, którzy będą grali w tegorocznej edycji imprezy pierwsze skrzypce. Na listach startowych nie zabrakło tradycyjnie Polaków. Za nich kciuki trzymamy w szczególności!

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę