tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Walker odpada z rywalizacji w Romaniacs

Walker odpada z rywalizacji w Romaniacs

Autor: Lovtza 2016.07.13, 13:17 Drukuj

Jonny Walker już pierwszego dnia odpadł z rywalizacji w tegorocznym Red Bull Romaniacs. Brytyjczyk dotarł dziś do punktu serwisowego po - jak sam twierdził - ponad 20 minutach jazdy na jednej nodze. Okazało się, że noga którą Walker leczył przed imprezą utknęła gdzieś na korzeniach i zawodnik z trasy pojechał natychmiast do szpitala.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że kontuzja nie okaże się poważna. Tak czy inaczej to druga już w tym sezonie pierwszoligowa impreza (po Erzberg Rodeo), którą Walker musi odpuści.

Jonny Walker, 3-krotny zwycięzca Erzbergrodeo i dwukrotny triumfator w Red Bull Romaniacs, złamał w marcu kość strzałkową podczas Mistrzostw Świata SuperEnduro w Pradze. Dla zawodnika KTMa impreza w Rumunii miała być powrotem do rywalizacji w tym sezonie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę