tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Walker odpada z rywalizacji w Romaniacs
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Walker odpada z rywalizacji w Romaniacs

Autor: Lovtza 2016.07.13, 13:17 Drukuj

Jonny Walker już pierwszego dnia odpadł z rywalizacji w tegorocznym Red Bull Romaniacs. Brytyjczyk dotarł dziś do punktu serwisowego po - jak sam twierdził - ponad 20 minutach jazdy na jednej nodze. Okazało się, że noga którą Walker leczył przed imprezą utknęła gdzieś na korzeniach i zawodnik z trasy pojechał natychmiast do szpitala.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że kontuzja nie okaże się poważna. Tak czy inaczej to druga już w tym sezonie pierwszoligowa impreza (po Erzberg Rodeo), którą Walker musi odpuści.

NAS Analytics TAG

Jonny Walker, 3-krotny zwycięzca Erzbergrodeo i dwukrotny triumfator w Red Bull Romaniacs, złamał w marcu kość strzałkową podczas Mistrzostw Świata SuperEnduro w Pradze. Dla zawodnika KTMa impreza w Rumunii miała być powrotem do rywalizacji w tym sezonie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę