Rajd Dakar - potężny wypadek i niesamowita reakcja kierowcy

Autor: M.B. 2017.01.10, 08:39 5 Drukuj

Rajdy terenowe to naprawdę ciężki kawałek chleba. Niejeden zawodnik Dakaru mógł się o tym przekonać. Takie wypadki jak ten nie należą do rzadkości. Ważne jest jednak, jeżeli tylko zdrowie i sprzęt pozwoli, żeby podnieść się i jechać dalej.

Jeżeli po przeżyciu czegoś takiego miałbyś ochotę usiąść na ziemi i przeżywać to co się stało, zastanawiać dlaczego i bać się znowu wsiaść na motocykl, to długodystansowe rajdy terenowe nie są dla ciebie. Tutaj trzeba mieć nie tylko umiejętności - bo one potrafią cię zawieść, ale serce do tego sportu i wolę walki. Zobaczcie jak na wygląda reakcja prawdziwego wojownika na przeciwności losu.

Zdjęcia
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:zulugula 10/01/2017 12:03

przerzyciu....

Odpowiedz
Autor:Vivek 10/01/2017 11:35

"Przerzyciu" serio?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę