tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Pasierbek na finałach XDL już za dwa tygodnie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rafał Pasierbek na finałach XDL już za dwa tygodnie!

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.08.12, 11:14 3 Drukuj

Czy mimo przeciwności, Rafał znowu pokaże na co go stać i zdominuje amerykańską konkurencję?

Pamiętacie, gdy kilka miesięcy temu pisaliśmy, że start Stuntera13 w serii XDL Sportbike Freestyle Championship został potwierdzony? I wiecie co? Nic się nie zmieniło! Rafał Pasierbek pokaże się na tych zawodach już za niewiele ponad dwa tygodnie, w dniach 26-27. sierpnia!

Tydzień wcześniej, 20-21. sierpnia Rafał pojedzie w trzeciej rundzie zawodów StuntWars. Nie są one tak prestiżowe, jak jedne z najbardziej znanych na świecie XDL, ale również ważne. Do Ameryki Rafał leci bez własnego motocykla, będzie jeździł na pożyczonym, ale ze swoimi własnymi częściami. Stunter13 potraktuje StuntWars przede wszystkim treningowo, aby nauczyć się nie tylko innego motocykla, ale też systemu oceniania, jaki panuje w USA.

Runda XDL, w której Rafał weźmie udział, jest finałowym spotkaniem tego sezonu, co automatycznie nadaje jej wysoką rangę. Dodatkowo rozgrywa się w trakcie motocyklowego weekendu na torze Indianapolis Motor Speedway – odbędzie się tam przede wszystkim dwunasta w tym sezonie runda wyścigów MotoGP! Ten fakt gwarantuje ogromną publiczność i zainteresowanie nie tylko publiczności, ale też działaczy i sponsorów.

Stunter13 wygrał w tym sezonie wszystkie zawody, w których startował, a w tym najważniejsze Stunt Grand Prix International. Czy mimo pożyczonego motocykla, odmiennego systemu oceniania i wysokiego poziomu zawodników, Rafał znowu pokaże na co go stać i zdominuje konkurencję? Już teraz zapowiadamy, że relację z pierwszego startu Polaka w tych zawodach będzie można znaleźć na Ścigacz.pl!

Rafal przed finalowym startem Stunter 13 Stunt Grand Prix
Prezentacja
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę