tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 RTW Express - motocyklem dookoa wiata
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

RTW Express - motocyklem dookoa wiata

Autor: Informacja prasowa 2016.02.13, 08:59 Drukuj

Janusz Rentflejsz wybiera się w podróż motocyklową dookoła globu zatytułowaną RTW Express.  W trasę rusza pod koniec marca 2016. 

Hiszpania, Chorwacja, Włochy. Kilka wypraw motocyklowych już za nim. Nordkap, który dla wielu jest nie lada wyzwaniem, dla niego jedynie podsyceniem apetytu na większą wyprawę. Czterotygodniowy wyjazd na Syberię nad jezioro Bajkał nie było szczytem marzeń o podróżowaniu i poznawaniu świata na dwóch kołach. Powstał pomysł ekspresowej wyprawy dookoła globu, który chce już teraz zrealizować. 

NAS Analytics TAG

RTW Express zakłada przejazd motocyklem przez 6 kontynentów, odwiedzając ponad 40 państw. Początek planowany jest na koniec marca 2016 roku a zakończenie w grudniu tego samego roku. Tak! Zgadza się! Tego samego roku! Zatem najprawdopodobniej będzie to najszybciej przejechane 70 tysięcy km! 

Całość została podzielona na 6 etapów rozdzielanych tylko lotniczymi lub morskimi transferami motocykla: 

  • Etap 1: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Iran, ZEA, Indie, Singapur, Malezja, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Laos, Chiny  
  • Etap 2: Australia  
  • Etap 3: Kanada, USA, Meksyk, Belize, Gwatemala, Honduras, Nikaragua, Kostaryka, Panama  
  • Etap 4: Kolumbia, Ekwador, Peru, Boliwia, Chile, Argentyna, Brazylia  
  • Etap 5: RPA, Namibia, Zambia, Tanzania, Rwanda, Uganda, Kenia, Etiopia 
  • Etap 6:  Niemcy, Polska. 

Przedsięwzięcie jest realizowane wraz z Fundacją Dzieci Afryki i ma służyć wsparciu w zbieraniu funduszy na dokończenie budowy murowanej szkoły w Etiopii w górskiej miejscowości Boodo&Amara, położonej nad jeziorem Czamo i Abbaya. O wsparcie budowy placówki bezpośrednio prosiła lokalna społeczność. 

Wy również możecie mieć swój wkład w dokończenie szkoły w Afryce i zobaczyć jak ona wygląda w ostatnich dniach podróży Janusza. Więcej informacji na stronie fundacji. 

Zaraz start! Śledźcie przygotowania oraz relację także na Facebooku RTW Express oraz na stronie internetowej

Nasi aktualni partnerzy: 
Fundacja Dzieci Afryki 
Portal Ścigacz.pl
Motoholicy Warszawa
Rafał Górski - przygotowanie motocyklu

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr