tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 RTW Express - motocyklem dookoła świata NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

RTW Express - motocyklem dookoła świata

Autor: Informacja prasowa 2016.02.13, 08:59 Drukuj

Janusz Rentflejsz wybiera się w podróż motocyklową dookoła globu zatytułowaną RTW Express.  W trasę rusza pod koniec marca 2016. 

Hiszpania, Chorwacja, Włochy. Kilka wypraw motocyklowych już za nim. Nordkap, który dla wielu jest nie lada wyzwaniem, dla niego jedynie podsyceniem apetytu na większą wyprawę. Czterotygodniowy wyjazd na Syberię nad jezioro Bajkał nie było szczytem marzeń o podróżowaniu i poznawaniu świata na dwóch kołach. Powstał pomysł ekspresowej wyprawy dookoła globu, który chce już teraz zrealizować. 

~~~~~------~~~~~

RTW Express zakłada przejazd motocyklem przez 6 kontynentów, odwiedzając ponad 40 państw. Początek planowany jest na koniec marca 2016 roku a zakończenie w grudniu tego samego roku. Tak! Zgadza się! Tego samego roku! Zatem najprawdopodobniej będzie to najszybciej przejechane 70 tysięcy km! 

Całość została podzielona na 6 etapów rozdzielanych tylko lotniczymi lub morskimi transferami motocykla: 

  • Etap 1: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Iran, ZEA, Indie, Singapur, Malezja, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Laos, Chiny  
  • Etap 2: Australia  
  • Etap 3: Kanada, USA, Meksyk, Belize, Gwatemala, Honduras, Nikaragua, Kostaryka, Panama  
  • Etap 4: Kolumbia, Ekwador, Peru, Boliwia, Chile, Argentyna, Brazylia  
  • Etap 5: RPA, Namibia, Zambia, Tanzania, Rwanda, Uganda, Kenia, Etiopia 
  • Etap 6:  Niemcy, Polska. 

Przedsięwzięcie jest realizowane wraz z Fundacją Dzieci Afryki i ma służyć wsparciu w zbieraniu funduszy na dokończenie budowy murowanej szkoły w Etiopii w górskiej miejscowości Boodo&Amara, położonej nad jeziorem Czamo i Abbaya. O wsparcie budowy placówki bezpośrednio prosiła lokalna społeczność. 

Wy również możecie mieć swój wkład w dokończenie szkoły w Afryce i zobaczyć jak ona wygląda w ostatnich dniach podróży Janusza. Więcej informacji na stronie fundacji. 

Zaraz start! Śledźcie przygotowania oraz relację także na Facebooku RTW Express oraz na stronie internetowej

Nasi aktualni partnerzy: 
Fundacja Dzieci Afryki 
Portal Ścigacz.pl
Motoholicy Warszawa
Rafał Górski - przygotowanie motocyklu

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę