tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quadowcy zatrzymują pijanego kierowcę - siedział w aucie, bo nie był w stanie stać!
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Quadowcy zatrzymują pijanego kierowcę - siedział w aucie, bo nie był w stanie stać!

Autor: Alonzo 2019.06.02, 19:46 Drukuj

Pijani kierowcy zabili mnóstwo ludzi. Chociaż pijany za kierownicą wygląda czasem niegroźnie, to nie jest on w stanie kontrolować tego, co robi za kierownicą. Zobaczcie, jak wygląda zatrzymanie pijanego kierowcę przez quadowców. Zobaczcie, w jakim stanie jest ten kierowca i pomyślcie, jakby wyglądała jego dalsza jazda, gdyby nie ostra interwencja chłopaków na quadach:

 

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę