tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quadowcy zatrzymują pijanego kierowcę - siedział w aucie, bo nie był w stanie stać! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Quadowcy zatrzymują pijanego kierowcę - siedział w aucie, bo nie był w stanie stać!

Autor: Alonzo 2019.06.02, 19:46 Drukuj

Pijani kierowcy zabili mnóstwo ludzi. Chociaż pijany za kierownicą wygląda czasem niegroźnie, to nie jest on w stanie kontrolować tego, co robi za kierownicą. Zobaczcie, jak wygląda zatrzymanie pijanego kierowcę przez quadowców. Zobaczcie, w jakim stanie jest ten kierowca i pomyślcie, jakby wyglądała jego dalsza jazda, gdyby nie ostra interwencja chłopaków na quadach:

 

NAS Analytics TAG

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę