tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Puchar Yamaha YXZ1000R - napisz swoją wyścigową historię!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Puchar Yamaha YXZ1000R - napisz swoją wyścigową historię!

Autor: Materiały partnera 2019.12.02, 20:22 Drukuj

"Napisz własną wyścigową historię" - właśnie pod tym hasłem startuje Puchar YXZ1000R organizowany przez Yamaha Motor Germany. Supersportowy Side-by-Side YXZ1000R, wyposażony w potężny, trzycylindrowy silnik o pojemności 998 cm3, współpracujący z sekwencyjną, pięciobiegową skrzynią, rywalizację ma w genach. Czy może być coś lepszego od jazdy YXZ1000R w jego naturalnym środowisku?

W 2020 roku Yamaha ponownie pojawia się w Niemczech z Pucharem YXZ1000R. Podczas spodziewanych sześciu edycji rozgrywanych w ramach istniejącej serii wyścigowej będzie prowadzona osobna punktacja dla kierowców Side-by-Side Yamahy. Starty odbędą się w ramach zawodów German Offroad Masters (GORM) i Endurance Masters (EM), w tym legendarnego, 24-godzinnego wyścigu w Olszynie.

W Pucharze YXZ1000R może wziąć udział każdy kierowca nowego lub używanego Side-by-Side Yamahy, który jest zgodny z przepisami technicznymi GORM i EM.

Został przygotowany pakiet techniczny do Pucharu, dzięki któremu nowe pojazdy mogą być budowane w sposób opłacalny i zgodny z przepisami. Do startu są też dopuszczone starsze egzemplarze, które są zgodne z przepisami technicznymi.

Koordynator Pucharu, pozostający do dyspozycji kierowców, zadba o potrzeby techniczne i organizacyjne uczestników, zapewni im dostęp do części zamiennych i będzie aktywnie wspierał rozwój fascynującej społeczności Yamahy.

W skład pakietu wchodzi także ceremonia wręczenia nagród oraz zestaw marketingowy złożony z namiotu, flagi plażowej i odzieży Yamahy oraz produktów Yamalube. Puchar YXZ1000R i jego kierowcy będą mieli zapewnione wsparcie medialne (foto/video) i prowadzoną komunikację w Internecie, w tym w mediach społecznościowych.

Planowany jest finał europejski z udziałem zwycięzców Pucharu YXZ1000R z różnych krajów.

Nie zwlekaj dłużej i wypełnij formularz rejestracyjny! Szczegóły Pucharu są dostępne tutaj. Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli powitać Cię w rodzinie Yamahy.


Wstępny kalendarz wyścigów:

27-29 marca, Kalkar / Norway (GORM)
1-3 maja, Baja Europa, Żagań / Polska (GORM)
9 maja, Gröningen, Saxony-Anhalt / Niemcy (EM)
11-14 czerwca Erzbergrodeo / Austria (GORM); do potwierdzenia)
21 lub 28 sierpnia, wyścig 24-godzinny, Olszyna / Polska (GORM)
25- 27 września, Baja, Turyngia / Niemcy (GORM)


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę