tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Puchar Yamaha YXZ1000R - napisz swoją wyścigową historię! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Puchar Yamaha YXZ1000R - napisz swoją wyścigową historię!

Autor: Materiały partnera 2019.12.02, 20:22 Drukuj

"Napisz własną wyścigową historię" - właśnie pod tym hasłem startuje Puchar YXZ1000R organizowany przez Yamaha Motor Germany. Supersportowy Side-by-Side YXZ1000R, wyposażony w potężny, trzycylindrowy silnik o pojemności 998 cm3, współpracujący z sekwencyjną, pięciobiegową skrzynią, rywalizację ma w genach. Czy może być coś lepszego od jazdy YXZ1000R w jego naturalnym środowisku?

W 2020 roku Yamaha ponownie pojawia się w Niemczech z Pucharem YXZ1000R. Podczas spodziewanych sześciu edycji rozgrywanych w ramach istniejącej serii wyścigowej będzie prowadzona osobna punktacja dla kierowców Side-by-Side Yamahy. Starty odbędą się w ramach zawodów German Offroad Masters (GORM) i Endurance Masters (EM), w tym legendarnego, 24-godzinnego wyścigu w Olszynie.

W Pucharze YXZ1000R może wziąć udział każdy kierowca nowego lub używanego Side-by-Side Yamahy, który jest zgodny z przepisami technicznymi GORM i EM.

Został przygotowany pakiet techniczny do Pucharu, dzięki któremu nowe pojazdy mogą być budowane w sposób opłacalny i zgodny z przepisami. Do startu są też dopuszczone starsze egzemplarze, które są zgodne z przepisami technicznymi.

Koordynator Pucharu, pozostający do dyspozycji kierowców, zadba o potrzeby techniczne i organizacyjne uczestników, zapewni im dostęp do części zamiennych i będzie aktywnie wspierał rozwój fascynującej społeczności Yamahy.

W skład pakietu wchodzi także ceremonia wręczenia nagród oraz zestaw marketingowy złożony z namiotu, flagi plażowej i odzieży Yamahy oraz produktów Yamalube. Puchar YXZ1000R i jego kierowcy będą mieli zapewnione wsparcie medialne (foto/video) i prowadzoną komunikację w Internecie, w tym w mediach społecznościowych.

Planowany jest finał europejski z udziałem zwycięzców Pucharu YXZ1000R z różnych krajów.

Nie zwlekaj dłużej i wypełnij formularz rejestracyjny! Szczegóły Pucharu są dostępne tutaj. Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli powitać Cię w rodzinie Yamahy.


Wstępny kalendarz wyścigów:

27-29 marca, Kalkar / Norway (GORM)
1-3 maja, Baja Europa, Żagań / Polska (GORM)
9 maja, Gröningen, Saxony-Anhalt / Niemcy (EM)
11-14 czerwca Erzbergrodeo / Austria (GORM); do potwierdzenia)
21 lub 28 sierpnia, wyścig 24-godzinny, Olszyna / Polska (GORM)
25- 27 września, Baja, Turyngia / Niemcy (GORM)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę