Przykazania dla kierowców samochodów od motocyklistów - udostępniajcie

Autor: Alonzo 2017.03.19, 10:23 Drukuj

Wiosna rozpędza się z impetem polskiego Pendolino. Raz jest, za chwilę tonie w deszczu i jest targana podmuchami huraganowego wiatru. Nie zmienia to faktu, że w końcu słońce na stałe odzyska panowanie na niebie, ciepłe powietrze wypełni na dłużej nasz kraj i ulice wypełnią się motocyklistami - nie tylko tymi, najbardziej wytrwałymi, którzy jeżdżą cały rok, ale również tymi sezonowymi, którzy wsiadają na motocykl tzw. wiosną, a za kilka miesięcy z uwagą studiują publikacje pod tytułem "garażowanie motocykla nie tylko dla orłów".

Ponieważ jesień i zima trwają długo, wielu kierowców samochodów zapomina przez ten czas, czym jest motocykl. Wielu zapomina, że w ogóle coś takiego może pojawić się na drodze. Podczas kontaktu z takowym obiektem, zupełnie nic nie wiedzą o jego zachowaniach i nawykach. Dlatego grupa Nocna Jazda Motocyklem bez Celu - Poznań przygotowała krótki poradnik filmowy. Powinniśmy udostępnić ten poradnik jak najszerzej tak, aby każdy kierowca samochodu mógł odświeżyć swoją wiedzę na temat motocykli i ich zachowań przed niedługim zetknięciem się z nimi na drodze:

 

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę