tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przetestuj Bajaj Dominar 400 na torze!
NAS Analytics TAG

Przetestuj Bajaj Dominar 400 na torze!

Autor: Materiał partnera 2018.05.14, 16:53 Drukuj

Motocykle marki Bajaj to zupełna nowość na polskim rynku, dlatego propozycja jazd testowych i poznanie potencjału tego motocykla budzi duże zainteresowanie. Wy również możecie się przekonać o wysokiej jakości tych maszyn. Sześć pojazdów testowych czeka na was w czasie szkolenia Action Team na Torze Łódź, a na jazdę próbną możecie się również zapisać na stronie testujdominar400.pl

Bajaj, we współpracy z czasopismem "Motocykl" i prowadzonym pod jego patronatem cyklem szkoleń Action Team, zaprasza na jazdy testowe na Torze Łódź. Czeka tam na was sześć nowych motocykli Bajaj Dominar 400, które będziecie mogli sprawdzić w ciasnych zakrętach łódzkiego obiektu. Daty najbliższych szkoleń i warunki uczestnictwa w nich możecie sprawdzić bezpośrednio na stronie Motocykl Action Team.

Istnieją dwa rodzaje aktywności, których motocykliści nigdy nie mają dość. Jednym z nich są wszelkiego rodzaju kursy podnoszące umiejętności i technikę jazdy, prowadzone na torach wyścigowych. Druga specjalna przyjemność to możliwość testowania nowych modeli motocykli. Kiedy uda się to połączyć, mamy pełnię szczęścia, która teraz, dzięki importerowi motocykli Bajaj, firmie Romet, dostępna jest dla wszystkich chętnych.

Kolejny sposób na przetestowanie Dominara 400, to zapisy na stronie testujdominar400.pl. W mailu zwrotnym zostaniecie poinformowani o możliwości jazd testowych w waszej okolicy.

Bajaj Dominar 400 to motocykl produkowany w Indiach, w jednym z największych zakładów motoryzacyjnych na świecie. Jest to zgrabny naked o zdecydowanie nowoczesnej linii i sporych, jak na swoją klasę, gabarytach, dzięki którym zapewnia wygodną podróż nawet wysokim kierowcom. Napędzany jest singlem o pojemności 373 cm3 i mocy 35 KM, wyposażonym w trzy świece zapłonowe, optymalizujące proces spalania paliwa. Więcej o modelu Dominar 400 przeczytacie w naszym teście redakcyjnym. Bardzo dużym atutem tej maszyny jest rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Za świetnie wykonany motocykl zapłacicie tylko 14999 zł! Zapraszamy na stronę www.bajaj.pl

Zdję™cia
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę