tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przeprawowe Mistrzostwa i Puchar Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec 2017 nadchodz!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przeprawowe Mistrzostwa i Puchar Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec 2017 nadchodz!

Autor: Informacja prasowa 2017.04.06, 11:17 Drukuj

Już jedynie niecałe trzy tygodnie pozostały do rozpoczęcia kolejnego cyklu najbardziej prestiżowych i najlepiej zorganizowanych imprez quadowych w tej części Europy. Dokładnie 21 kwietnia w późnych godzinach wieczornych Jacek Bujański po raz pierwszy w tym roku uniesie flagę z szachownicą, dając tym samym sygnał rozpoczęcia Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec 2017.

Inauguracja tegorocznego sezonu rajdów przeprawowych, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska i Polski Związek Motorowy, nastąpi w bardzo dobrze znanym i uwielbianym przez quadowców ośrodku Natura Park w Bieszczadach. Quadowa śmietanka Polski powróci tam po roku nieobecności. Zmierzy się w tym miejscu  z zupełnie nowymi trasami i przeszkodami natury, okraszonymi w niektórych przypadkach "złośliwością" osób układających ich przebieg. Pewne jest, że nie zabraknie trawersów, które stanowią tak naprawdę kwintesencję górskiego offroadu. Jednakże w górach normą są także silne potoki oraz bagna z charakterystycznym dla tych terenów błotem, które mocno oblepia opony quadów, znacznie zmniejszając tym samym ich przyczepność. Tak naprawdę o ostatecznym charakterze i stopniu trudności trasy zdecyduje pogoda, która jak wszyscy wiemy potrafi być bardzo nieprzewidywalna.

NAS Analytics TAG

Jednak nie z trasą i przeszkodami zawodnicy będą toczyć najbardziej zaciętą walkę. Każdy, kto choć raz brał udział w Przeprawowych Mistrzostwach i Pucharze Polski ATV PZM wie, że na tych rajdach największą walkę toczy się z własnym ciałem, psychiką, ogromną presją czasu i przeciwnościami losu. Na tych rajdach nie wygrywa moc silnika, jego prędkość maksymalna, czy szybkość wyciągarki. Tu liczy się przede wszystkim doświadczenie i zgranie zawodników tworzących zespół. Dlatego zawody te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem ludzi offroadu oraz firm działających w tej branży. Dzięki temu od narodzin Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski cyklom tym towarzyszą prestiżowe firmy sponsorskie.

W sezonie 2017 Sponsorem Tytularnym największych rangą zawodów przeprawowych dla quadów została firma 4x4 Terenowiec Sp. z o.o., która ufundowała tak znakomite nagrody, jak światowej klasy wyciągarki Superwinch, oświetlenie LED PowerLight i liny syntetyczne PowerLine. Z kolei rolę Sponsora Głównego sprawować będzie marka Castrol, którą reprezentować będzie lokalny przedstawiciel - firma ARGE Paliwa Sp. z o.o. Oni również przygotowali wspaniałe nagrody, które z pewnością ucieszą zawodników. W gronie nowych sponsorów znalazł się także polski producent środków czyszczących Tenzi MUDoff oraz sklep Autoradia.pl - Oficjalny Dystrybutor interkomów FreedConn. Pula nagród zawiera również prezenty od wyłącznego importera opon do quadów i motocykli offroadowych marki Maxxis - sklepu oponyquad.pl, który co roku cieszy nas swoją obecnością na rajdach organizowanych przez ATV Polska oraz PZM.

Wśród sponsorów nie zabraknie także polskiego dystrybutora pojazdów BRP/Can-am. W tym roku firma Taurus Sea Power objęła szczególną opieką osoby kochające turystykę quadową. Dla nich właśnie przygotowano oddzielną klasę Can-am Travel, łączącą doskonalenie technik jazdy quadem oraz odkrywanie niezwykle ciekawych miejsc Polski pod opieką lokalnych przewodników.

Wszystkim quadowcom, którym sprzęt odmówi z jakiegoś powodu posłuszeństwa, pomoc nieść będzie serwis MOTO-MOTO, który w tym sezonie będzie sprawować opiekę nad Strefą Serwisową. Jeśli natomiast ktoś będzie miał problemy z nawigacją, to o pomoc zwrócić się będzie mógł do przedstawiciela firmy GARMIN. Przed rozpoczęciem rajdu odbędzie się szkolenie z obsługi nawigacji oraz prezentacja najnowszych produktów światowego lidera w produkcji odbiorników GPS.

Ogromny potencjał Przeprawowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski ATV dostrzegają nie tylko firmy sponsorskie z branży offroadu, ale także przedstawiciele prasy. Podobnie jak w roku ubiegłym Magazyn Quadmania.pl - Patron Medialny Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec jest fundatorem pucharu oraz nagrody specjalnej dla najlepszego teamu debiutującego w Przeprawowym Pucharze Polski 2017. Ponadto naszym zawodom patronują także redakcje Off-road.pl, Terenowo.pl oraz Ścigacz.pl.

Zachęcamy do śledzenia strony www.atvpolska.pl oraz naszego facebook’owego profilu dostępnego pod adresem www.facebook.com/PSC.ATVPolska  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr