tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przemysław Kaczmarczyk zwycięzcą 65. Rajdu Tatrzańskiego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przemysław Kaczmarczyk zwycięzcą 65. Rajdu Tatrzańskiego

Autor: Informacja prasowa 2008.08.26, 13:17 Drukuj

23. i 24. sierpnia w Nowym Targu odbyły się V i VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Trialu.

W ostatnią sobotę i niedzielę w Nowym Targu odbyły się V i VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Trialu. Pod nieobecność kontuzjowanego Tadeusza Błażusiaka obydwie rundy Mistrzostw Polski wygrał Przemysław Kaczmarczyk z AMK Nowy Targ. Miejsce drugie zajął Karol Ceremuga z AP Krakowskiego, a trzecie Gabriel Marcinów z AMK Nowy Targ.

Ogółem w zawodach wystartowało 53. zawodników z Polski i jedenastu ze Słowacji i Rosji. Na trasie rajdu, jak zwykle mokrej i błotnistej ustawiono dziesięć odcinków specjalnych (obserwowanych), które zawodnicy pokonywali trzykrotnie.

Pierwszego dnia wszyscy dojechali do mety, drugiego dnia trzech zawodników nie ukończyło zawodów. Dużą dawkę emocji dostarczył widzom sztuczny odcinek specjalny ustawiony w pobliżu startu. Wysokość tych przeszkód robiła duże wrażenie na licznie przybyłych kibicach.

Komplet wyników na stronie PZM

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę