tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przełomowy pokaz Inter Motors 2.0 nowe rozdanie [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przełomowy pokaz Inter Motors 2.0 nowe rozdanie [video]

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.03.16, 18:25 Drukuj

W Łódzkim Centrum Promocji Mody zaprezentowano bogatą ofertę Inter Motors na sezon 2017. Nie była to jednak zwykła prezentacja. Pokaz Inter Motors 2.0 to przełomowe i bezprecedensowe wydarzenie, jakie na Polskim rynku motocyklowym obserwowaliśmy po raz pierwszy w historii.

Impreza odbyła się pod hasłem: „Inter Motors 2.0 nowe rozdanie”. Prezentacje nowości połączono z przedstawieniem planów, pomysłów oraz wizji najsilniejszego gracza na rodzimym rynku motocyklowym, czyli firmy Inter Motors. Pokazy okraszono emocjonującymi występami artystycznymi, a to wszystko w znakomitej oprawie Łódzkiego Centrum Promocji Mody.

Celem firmy Inter Motors jest rozwijanie oferty w taki sposób, aby zaspokoić wymagania wszystkich klientów – zarówno tych szukających produktów klasy premium, z najwyższej półki, jak również niskobudżetowej alternatywy. Tutaj trzeba jednak zaznaczyć, że mowa nie tylko o Polskim rynku, ponieważ firma rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne (Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry i Chorwacja). Ponadto zaprezentowano duże zmiany obejmujące nowy system logistyki oraz system reklamacji.

Oferta marek należących do portfolio Inter Motors jest na tyle szeroka, że prezentacje nowości trwały cały dzień. Kolejno były to pokazy: Ixon, Nolan (w tym również X-lite i Grex), Scottoiler, Macna, Fly Racing, Falco, Intephone, Adrenaline, Ispido, Alpinestars, Oxford i Shark.

Ixon chwali się bogatą ofertą odzieży turystycznej i sportowej. Podczas pokazu francuska przedstawicielka marki opowiedziała m.in. o laboratorium testowym, gdzie inżynierowie dopracowują swoje produkty pod względem jakości i poziomu bezpieczeństwa. Na tym etapie prezentacji nikt nie miał już wątpliwości, że impreza została przygotowana z wielką starannością i rozmachem, bowiem kolejny pokaz rozpoczął się od... występu baletowego. Po kilku minutach zobaczyliśmy wreszcie nowe kaski firmy Nolan. Przypomnijmy, że do grupy Nolan należy także X-lite (kaski węglowe z najwyższej półki) oraz Grex (kaski z niższej półki cenowej).

O ile odzież motocyklową można zaprezentować na modelach i modelkach, z akcesoriami jest już trochę trudniej... To nie przeszkodziło jednak w zorganizowaniu ciekawych pokazów takich marek, jak: Scottoiler, Interphone czy Oxford.

Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć odzieży Macna, w tym kurtek z podświetlanymi elementami, czy podgrzewanych rękawic z własnym źródłem zasilania. Pojawiły się także buty Falco, a swoją obecnością zaszczycił nas syn założyciela słynnej marki. Miłośnicy jazdy w terenie mogli nacieszyć oczy pokazem kompleksowej, niezwykle barwnej oferty Fly Racing. W drugiej części dnia przyszedł czas na marki własne Inter Motors, czyli Ispido (kaski, ostatnio również w rozmiarach dla dzieci) oraz Adrenaline. O odzieży Adrenaline opowiadał, ambasador marki, stunter Piotr „Fragment” Frąckiewicz.

Przedostatni pokaz to prawdziwa gwiazda programu, czyli Alpinestars. Okrągłe 50 lat tradycji, współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie, bogate doświadczenia w sporcie... Oferta tej marki jest tak szeroka, że nie sposób pokazać jej całej w ciągu kilkuminutowej prezentacji. Począwszy od odzieży miejskiej, przez sportową, kończąc na turystyce – modeli i wersji kolorystycznych jest po prostu bez liku.

Na zakończenie zobaczyliśmy wisienkę na torcie, czyli prezentację najnowszych kasków Shark. Produkty tej marki słyną z ciekawych, innowacyjnych rozwiązań, jak np. podświetlanie z własnym źródłem zasilania (Shark Skwal).

Prezentacja Inter Motors 2.0 nowe rozdanie była imprezą zamkniętą, dostępną wyłącznie dla zaproszonych gości, lecz organizatorzy już teraz obiecali, że jesienią odbędą się pokazy w podobnej formie dla szerszej publiczności. Życzylibyśmy sobie, aby pokazy mody motocyklowej na tak wysokim poziomie stały się w naszym kraju tradycją.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
inter motors nowe rozdanie
NAS Analytics TAG
inter motors nowe rozdanie marzec 2017
inter motors pokaz mody
interphone 2017
interphone inter motors
jaroslaw miernik
kask ispido
... więcej zdjęć »
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę