tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Shark Spartan - kask motocyklowy dla kobiety NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Shark Spartan - kask motocyklowy dla kobiety

Autor: P.B. 2017.03.17, 12:25 Drukuj

Wybieramy kask motocyklowy dla naszej koleżanki i bierzemy pod lupę jedną z nowości na sezon 2017 - model Shark Spartan. Przy okazji radzimy, na co zwrócić uwagę przy doborze kasku.

Oczywiście Shark Spartan jest stworzony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, ale w tym przypadku szukaliśmy kasku dla naszej koleżanki i na tym zadaniu się skupiliśmy. Przy okazji prezentacji doradzamy jak kupować kask i na co zwrócić szczególną uwagę. Wyjaśniamy też, o chodzi z certyfikatem bezpieczeństwa.

Shark Spartan jest wyposażony m.in. w wysuwaną blendę przeciwsłoneczną, wypinaną wyściółkę, system szybkiej wymiany szybki, aerodynamiczny, podwójny spojler, wizjer z pinlockiem i neoprenowy podbródek.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę