tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Promocja Castrola i I'M Inter Motors - olej w silniku, kawa na stacji!
NAS Analytics TAG

Promocja Castrola i I'M Inter Motors - olej w silniku, kawa na stacji!

Autor: Redakcja 2019.05.14, 10:30 Drukuj

Kto smaruje ten jedzie, a kto jedzie, ten w trasie potrzebuje kawy! Wiedzą o tym motocykliści, wiedzą również ludzie z Castrola i I’M Inter Motors. Dlatego teraz kupując olej do swojej maszyny otrzymasz kupon do Wild Bean Cafe!

Castrol to czołowy producent olejów, którego produkty wybierane są nie tylko na pierwszy montaż przez wielkie koncerny motoryzacyjne, ale też przez profesjonalne zespoły wyścigowe. W ofercie firmy znajdziecie również kompletną linię chemii motocyklowej - smary, środki do czyszczenia i wiele innych.

Produkty Castrola z gwarancją oryginalnego pochodzenia możecie kupić w największej w Polsce sieci salonów I’M Inter Motors. Obie firmy przygotowały dla was fajną akcję promocyjną. Każdy zakup produktów Castrol premiowany będzie kartą o wartości 20 zł, którą możecie przeznaczyć na zakup kawy i przekąsek w punktach Wild Bean Cafe na stacjach BP w całej Polsce!

Jeśli dokonacie zakupu w sklepie internetowym I’M Inter Motors i wasze zamówienie spełni warunki promocji, karta będzie wysłana wraz z produktami. Jeśli natomiast kupiliście olej i chemię Castrol w sklepie stacjonarnym, wystarczy że wyślecie zdjęcie dowodu zakupu na adres kontakt@imready.eu, podając adres do wysyłki. Karty wysyłane są w każdy wtorek!

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziecie na specjalnej stronie I’M Inter Motors.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę