tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ProfiAuto FMX & Music Show - znamy pierwszych zawodnikw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ProfiAuto FMX & Music Show - znamy pierwszych zawodnikw

Autor: Informacja prasowa 2015.03.27, 15:30 Drukuj

Znamy już pierwszych zawodników, którzy powalczą ze sobą podczas ProfiAuto FMX & Music Show w Katowicach. Jest nim nasz lokalny zawodnik Artur Puzio, Tobias Finck z Niemiec oraz Ilkka Salo z Finlandii. Impreza, która odbędzie się 23 maja w kultowym katowickim Spodku będzie pierwszą rundą tegorocznego Sky Fighters CUP. Poza rywalizacją impreza będzie okraszona unikalną oprawą muzyczną.

Podczas ProfiAuto FMX & Music Show zmierzą się ze sobą jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników FMX, a wszystko to przy dźwiękach ostrej, rockowej muzyki serwowanej przez zespoły Yuma oraz Acid Drinkers. W rywalizację od początku zaangażowany był Artur Puzio, a teraz dołączyli do niego kolejni zawodnicy światowego formatu. Lista startowa będzie się regularnie powiększać - zapowiadają organizatorzy.

NAS Analytics TAG

Dwudziestodwuletni Artur Puzio jest zdobywcą wielu tytułów, m.in. Mistrza Polski FMX w latach 2012 i 2013 oraz Pucharu Polski 2011, a także uczestnikiem Mistrzostw Świata Night Of The Jumps 2012 i 2014. To zawodnik, który zasłynął między innymi z wykonania prawdopodobnie największej ilości minibackflipów na mobilnej rampie w ciągu minuty. Artur podczas robienia trików dosiada Kawasaki KX450F

Jego rywalem będzie m.in. Tobias Finck, dwudziestosześciolatek z Niemiec jeżdżący na Suzuki RM 250 2t. Na liście jego osiągnięć jest między innymi 3 miejsce Fight Club FMX Jam Rohrberg 2014, 6 miejsce German Freestyle Motocros 2013, 5 miejsce Motocross Club National Championship 2011, a także udział w zawodach best whip podczas jednej z rund Night Of The Jumps.

Trzecim potwierdzonym uczestnikiem, który stanie do rywalizacji podczas ProfiAuto FMX & Music Show jest Ilkka Salo z Finlandii. To trzydziestodwuletni zawodnik jeżdżący na Kawasaki KX450F, który ma na koncie między innymi wyróżnienia związane z konkursem best whip Sweetspot Allstars, zawodami LG Action Sports Berlin, a jednym z jego największych sukcesów jest wykręcenie Body Variala podczas Masters of Dirt.

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne na stronie internetowej Eventim.pl. Uprawniają one także do wejścia na targi ProfiAuto Show, którym towarzyszy impreza.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie www.fmxshow.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr