tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ProfiAuto FMX & Music Show - znamy pierwszych zawodników NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ProfiAuto FMX & Music Show - znamy pierwszych zawodników

Autor: Informacja prasowa 2015.03.27, 15:30 Drukuj

Znamy już pierwszych zawodników, którzy powalczą ze sobą podczas ProfiAuto FMX & Music Show w Katowicach. Jest nim nasz lokalny zawodnik Artur Puzio, Tobias Finck z Niemiec oraz Ilkka Salo z Finlandii. Impreza, która odbędzie się 23 maja w kultowym katowickim Spodku będzie pierwszą rundą tegorocznego Sky Fighters CUP. Poza rywalizacją impreza będzie okraszona unikalną oprawą muzyczną.

Podczas ProfiAuto FMX & Music Show zmierzą się ze sobą jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników FMX, a wszystko to przy dźwiękach ostrej, rockowej muzyki serwowanej przez zespoły Yuma oraz Acid Drinkers. W rywalizację od początku zaangażowany był Artur Puzio, a teraz dołączyli do niego kolejni zawodnicy światowego formatu. Lista startowa będzie się regularnie powiększać - zapowiadają organizatorzy.

Dwudziestodwuletni Artur Puzio jest zdobywcą wielu tytułów, m.in. Mistrza Polski FMX w latach 2012 i 2013 oraz Pucharu Polski 2011, a także uczestnikiem Mistrzostw Świata Night Of The Jumps 2012 i 2014. To zawodnik, który zasłynął między innymi z wykonania prawdopodobnie największej ilości minibackflipów na mobilnej rampie w ciągu minuty. Artur podczas robienia trików dosiada Kawasaki KX450F

Jego rywalem będzie m.in. Tobias Finck, dwudziestosześciolatek z Niemiec jeżdżący na Suzuki RM 250 2t. Na liście jego osiągnięć jest między innymi 3 miejsce Fight Club FMX Jam Rohrberg 2014, 6 miejsce German Freestyle Motocros 2013, 5 miejsce Motocross Club National Championship 2011, a także udział w zawodach best whip podczas jednej z rund Night Of The Jumps.

Trzecim potwierdzonym uczestnikiem, który stanie do rywalizacji podczas ProfiAuto FMX & Music Show jest Ilkka Salo z Finlandii. To trzydziestodwuletni zawodnik jeżdżący na Kawasaki KX450F, który ma na koncie między innymi wyróżnienia związane z konkursem best whip Sweetspot Allstars, zawodami LG Action Sports Berlin, a jednym z jego największych sukcesów jest wykręcenie Body Variala podczas Masters of Dirt.

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne na stronie internetowej Eventim.pl. Uprawniają one także do wejścia na targi ProfiAuto Show, którym towarzyszy impreza.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie www.fmxshow.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę