tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ProfiAuto FMX & Music Show - rośnie liczba zawodników
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ProfiAuto FMX & Music Show - rośnie liczba zawodników

Autor: Informacja prasowa 2015.05.06, 10:19 Drukuj

Wydłuża się lista zawodników, którzy powalczą ze sobą podczas ProfiAuto FMX & Music Show w Katowicach. Udział potwierdzili już zawodnicy z Polski, Niemiec, Finlandii, Czech i Słowenii. Podczas imprezy, która odbędzie się 23 maja w katowickim Spodku, jako pierwsza runda tegorocznego Sky Fighters CUP, będzie można obejrzeć ewolucje wykonywane na maszynach takich jak m.in. Kawasaki KXF 450, Suzuki RM 250 czy Yamaha YZ 250.

Na liście startowej ProfiAuto FMX & Music Show znajdują się jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników: Artur Puzio z Polski, Tobias Finck z Niemiec, Ilkka Salo z Finlandii, Zdenek Fusek z Czech oraz Ales Rozman ze Słowenii. Ich rywalizację w ramach pierwszej rundy Sky Fighters CUP będą podgrzewać dźwięki ostrej, rockowej muzyki w wykonaniu zespołów Yuma oraz Acid Drinkers.

NAS Analytics TAG

Dwudziestodwuletni Artur Puzio jest zdobywcą wielu tytułów, m.in. Mistrza Polski 2012, 2013 i Pucharu Polski 2011, a także uczestnikiem Mistrzostw Świata Night of the Jumps 2012 i 2014. To zawodnik, który zasłynął między innymi z wykonania prawdopodobnie największej ilości minibackflipów na 1 mobilnej rampie w ciągu 1 minuty. Motocyklem, na którym wykonuje ewolucje jest Kawasaki KXF 450.

Jego rywalem będzie m.in. Tobias Finck, dwudziestosześciolatek z Niemiec jeżdżący na Suzuki RM 250. Na liście jego osiągnięć jest m.in.: 3 miejsce Fight Club FMX Jam Rohrberg 2014, 6 miejsce German Freestyle Motocros 2013, 5 miejsce Motocross Club National Championship 2011, a także udział w zawodach best whip podczas Night of the Jumps.

Kolejnym potwierdzonym uczestnikiem, który stanie do rywalizacji podczas ProfiAuto FMX & Music Show jest Ilkka Salo z Finlandii. To trzydziestodwuletni zawodnik na Kawasaki 450 kxf, który ma na koncie m.in. wyróżnienia związane z best whip Sweetspot Allstars, LG Action Sports Berlin, a jednym z jego największych sukcesów jest wykręcenie body variala podczas Masters of Dirt.

Do rywalizacji dołączył także Zdenek Fusek z Czech - dwudziestosześciolatek, który w rodzinnym kraju zajmuje się m.in. organizacją Funstorm Jam, a na koncie ma 3 miejsce podczas Skillz Up w Toruniu 2013, 1 miejsce w Skillz Up w Zielonej Górze w roku 2012 oraz udział w FMX Gladiator Games. Jego ulubioną maszyną jest Yamaha YZ 250.

Aktualną listę zawodników zamyka Ales Rozman, jedyny zawodnik, który wystartuje na quadzie (KTM 505SX). To trzykrotny motocrossowy mistrz Słowenii, mistrz Supercross i utytułowany zawodnik imprez takich jak X-Games w Aspen czy Masters of Dirt.

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim Uprawniają one także do wejścia na targi ProfiAuto Show, którym impreza towarzyszy.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronach www.fmxshow.pl oraz na naszym profilu na Facebooku

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę