tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ProfiAuto FMX & Music Show już za tydzień!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ProfiAuto FMX & Music Show już za tydzień!

Autor: Informacja prasowa 2015.05.14, 12:27 Drukuj

Szalone loty motocykli, quadów i rowerów MTB, unikalne skoki synchroniczne, energiczni zawodnicy, którzy dosłownie bujają w obłokach do góry nogami, ostra muzyka, undergroundowa atmosfera i rywalizacja na najodważniejsze tricki - to główne elementy zbliżającego się wielkimi krokami ProfiAuto FMX & Music Show w Katowicach. Lista bohaterów wieczoru, którzy zaprezentują swoje możliwości 23 maja w stolicy Górnego Śląska, wciąż się wydłuża. Do zawodników z Polski, Niemiec, Finlandii, Czech i Słowenii dołączył właśnie rosyjski team Adrenaline Rush.

Spośród wszystkich zawodników pięciu ze stawki na stałe posiada w swoim repertuarze backflipa wykonywanego na odległość 23 metrów. Bohaterowie wieczoru zapowiadają, że podczas zawodów walczyć będą na 100% swoich możliwości. Walka o tytuł najlepszego zawodnika pierwszej rundy tegorocznego Sky Fighters CUP, podkręcana ostrą muzyką na żywo, serwowaną przez zespoły Yuma i Acid Drinkers będzie wyjątkowo emocjonująca.

NAS Analytics TAG

"Do zawodów przygotowuję się trenując w szkole motocrossu Sky Fighters backflipy combo do basenu z gąbkami i lądowanie na ziemię. Cały czas dokucza mi ból kolana po operacji, ale na tyle niewielki, że możliwe są już pełne, intensywne treningi. W Spodku chcę powalczyć o podium i zaprezentować nowe kombinacje backflipów. Zapraszam wszystkich serdecznie na tę wyjątkową imprezę. Energetyczne show, świetna rywalizacja i ostre tricki gwarantowane!" - zapowiada Mistrz Polski FMX, Artur Puzio.

Do zawodników ProfiAuto FMX & Music Show dołączył właśnie rosyjski team Adrenaline Rush, który wystąpi w Polsce po raz drugi. W jego skład wchodzą Mihail Yargin, Nikolay Ivankov i Vladimir Yarygin. Repertuar tricków jakie wykonują goście zza wschodniej granicy to m.in. wszelkiej maści kombinacje backflików, takich jak heel clicker flip, nac nac flip, cordova flip, super flip czy no hander flip, a także mnóstwo klasycznych trików: tsunami, dead body, whip, rock solid, double grab, lazy boy, i inne.

Pozostali zawodnicy biorący udział w ProfiAuto FMX & Music Show nie pozostają w tyle. Warto przypomnieć, że dwudziestodwuletni Artur Puzio jest zdobywcą wielu tytułów, m.in. Mistrza Polski 2012, 2013 i Pucharu Polski 2011, a także uczestnikiem Mistrzostw Świata Night of the Jumps 2012 i 2014. To zawodnik, który zasłynął między innymi z wykonania prawdopodobnie największej ilości minibackflipów na 1 mobilnej rampie w ciągu 1 minuty

Na liście osiągnięć Tobiasa Fincka, z Niemiec jest natomiast m.in.: 3 miejsce Fight Club FMX Jam Rohrberg 2014, 6 miejsce German Freestyle Motocros 2013, 5 miejsce Motocross Club National Championship 2011, a także udział w zawodach best whip podczas Night of the Jumps. Także Ikka Salo z Finlandii, kolejny zawodnik ProfiAuto FMX & Music Show, może poszczycić się osiągnięciami takimi jak m.in. wyróżnienia związane z best whip Sweetspot Allstars, LG Action Sports Berlin, czy wykręcenie body variala podczas Masters of Dirt.

Zdenek Fusek z Czech na swoim koncie ma 3 miejsce Skillz Up w Toruniu 2013, 1 miejsce w Skillz Up w Zielonej Górze 2012 oraz udział w FMX Gladiator Games. Ales Rozman, jedyny zawodnik, który wystartuje na quadzie to natomiast trzykrotny mistrz motocrossowy Słowenii, mistrz Supersross i utytułowany zawodnik imprez takich jak X-Games w Aspen czy Masters of Dirt. 

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show (wraz z darmową wejściówką na ProfiAuto Show) są dostępne w serwisie Eventim

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronach www.fmxshow.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę