tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiera motoryzacyjnego kalendarza na Podbeskidziu! NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Premiera motoryzacyjnego kalendarza na Podbeskidziu!

Autor: Rafał Dudek 2016.12.07, 10:39 Drukuj

26 listopada Stowarzyszenie Bielskich Motocyklistów zaprezentowało swój pierwszy kalendarz na nowy - 2017 rok. W kalendarzu, na profesjonalnych zdjęciach oprócz najnowszych motocykli, możemy znaleźć też cudowne dziewczyny, a wszystko to uwiecznione w miejscach, które znacie z Bielska-Białej.

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, a szczególnie dwóch kółek oraz piękna w każdej postaci - ten kalendarz powstał właśnie dla ciebie! Nie możemy nie wspomnieć też o tym, że cała kwota ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Koszt kalendarza to 30 zł.

NAS Analytics TAG

Jednakże już teraz możez go zamówić poprzez serwis aukcyjny Allegro za kwotę 35 zł w komplecie ze smyczą oraz naklejką Bielskich Motocyklistów.

Stowarzyszenie Bielskich Motocyklistow

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę