tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praca dla motocyklisty w Bielsku-Białej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Praca dla motocyklisty w Bielsku-Białej

Autor: Ogłoszenie płatne 2011.10.28, 15:26 5 Drukuj

Firma EURORIDER z Bielska-Białej, autoryzowany dealer Ducati i Triumph na teren województwa śląskiego, poszukuje osób do młodego zespołu, najlepiej motocyklisty, pasjonaty, znającego się na budowie motocykli do salonu motocyklowego na ul. Żywieckiej 191 na stanowisko sprzedawcy oraz do obsługi sklepu internetowego.

Poszukujemy ludzi otwartych, pogodnych, dla których praca z motocyklami będzie wiązała się z rozwojem własnych zainteresowań i pasji. Zapewniamy możliwość rozwoju i awansu, szkolenia w Polsce i za granicą oraz przyjemną atmosferę w pracy.

Kategoria A, języki obce, oraz doświadczenie w handlu hurtowym i detalicznym będą dużym atutem. Praca w godz. 10-18 oraz w soboty w godz 10-14. CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym proszę wysyłać na adres: biuro@eurorider.pl

Więcej informacji pod nr 793 02 09 78.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę