tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poznań Motor Show 2019 - atrakcje dla motocyklistów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poznań Motor Show 2019 - atrakcje dla motocyklistów

Autor: Informacja prasowa 2019.02.04, 13:41 Drukuj

W dniach 28-31 marca odbędzie się jedna z największych motoryzacyjnych imprez targowych w tej części Europy - Poznań Motor Show 2019. Skupia ona nie tylko miłośników aut, ale również motocykli. Zobaczcie, co organizatorzy przygotowali dla fanów jednośladów.

Jedną z głównych atrakcji poznańskich targów będą międzynarodowe zawody w stuncie motocyklowym Stunt Wars Poland II. Odbędzie się tu również Poznań MotorBike Show, czyli konkurs dla twórców motocykli customowych, którzy wraz ze zgłoszonymi maszynami będą rywalizowali o tytuł Mistrza Polski w kilku kategoriach stylistycznych.

Znane stowarzyszenie Motopomocni przeprowadzi cykl szkoleń z zakresu techniki i bezpieczeństwa jazdy, a także pierwszej pomocy motocyklistom po wypadkach. Na targach Poznań Motor Show 2019 specjalne miejsce będą miały motocyklistki. W strefie Speed Ladies spotkacie kobiety zakręcone na punkcie dwóch kółek, w tym zawodniczki i podróżniczki motocyklowe.

Impreza odbędzie się w dniach 28-31 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety można już zamawiać na stronie organizatora.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę