tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomoc drogowa laweta Zator, Oświęcim i okolice - Tolkas Trans
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomoc drogowa laweta Zator, Oświęcim i okolice - Tolkas Trans

Pomoc drogowa, laweta i autolaweta, holowanie - Zator, Oświęcim i okolice.

Adres

Zator
tel: 516 710 090
email: tolkas.trans (małpa) wp.pl
strona www: http://www.tolkastrans.pl WWW:

OPIS FIRMY

Oferujemy usługi lawetowania i holowania na terenie Zatora, Oświęcimia i okolic. Pomoc drogowa 24h/dobę tanio szybko i sprawnie. Oferujemy całodobową pomoc drogową 7 dni w tygodniu. Nasza laweta jest przystosowana do bezpiecznego holowania i transportowania pojazdów. Jesteśmy w stanie przetransportować bezpiecznie także motocykl, quad i inne pojazdy. Oferujemy także różnego rodzaju usługi transportowe.Szybko docieramy do celu.
Wystawiamy faktury VAT.
Podejmiemy współpracę z komisami i warsztatami samochodowymi.
Oferujemy także dodatkowo wszelkiego rodzaju usługi transportowe oraz skup i sprzedaż samochodów.
Miasta w jakich działamy to:Zator, Osiek, Oświęcim, Tychy, Bieruń, Kęty, Wadowice, Chrzanów, Polanka Wielka, Przeciszów, Babice, Gierałtowice, Chełmek, Bobrek, Włosienica, Brzeszcze i innych miastach okolicznych na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę