tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomagamy Stevenowi. Niezwyka hojno polskich motocyklistw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomagamy Stevenowi. Niezwyka hojno polskich motocyklistw

Autor: Krzysztof Samborski 2019.10.15, 16:27 1 Drukuj

Motocykle czasem pokazują nam swoją wredną stronę. Okazuje się jednak, że w trudnych chwilach można liczyć na środowisko motocyklowe. Na serwisie zrzutka.pl w ciągu 30 godzin zebrano 50 tys. zł na rehabilitację… australijskiego motocyklisty.

NAS Analytics TAG

Steven jest przewodnikiem motocyklowym, który miał pecha bardzo daleko od domu. W sierpniu prowadząc polska grupę motocyklistów przez Pamir miał wypadek i złamał miednicę i 8 żeber. Transport do szpitala w Duszanbe trwał aż 24 godziny. Stamtąd samolotem medycznym przywieziono go do Polski, gdzie poskładali go otwoccy chirurdzy. Teraz czeka go długotrwała rehabilitacja - na ten cel jego przyjaciele zorganizowali zbiórkę publiczną na serwisie zrzutka.pl i do dziś na koncie pojawiło się ponad 73 000 zł. Bardzo dobrze to świadczy o naszym motocyklowym środowisku.

Życzymy Stevenovi dużo zdrowia i cierpliwości. Tutaj link do tej niezwykłej akcji: https://zrzutka.pl/29y5g7

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr