tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomagamy Stevenowi. Niezwykła hojność polskich motocyklistów NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Pomagamy Stevenowi. Niezwykła hojność polskich motocyklistów

Autor: Krzysztof Samborski 2019.10.15, 16:27 1 Drukuj

Motocykle czasem pokazują nam swoją wredną stronę. Okazuje się jednak, że w trudnych chwilach można liczyć na środowisko motocyklowe. Na serwisie zrzutka.pl w ciągu 30 godzin zebrano 50 tys. zł na rehabilitację… australijskiego motocyklisty.

NAS Analytics TAG

Steven jest przewodnikiem motocyklowym, który miał pecha bardzo daleko od domu. W sierpniu prowadząc polska grupę motocyklistów przez Pamir miał wypadek i złamał miednicę i 8 żeber. Transport do szpitala w Duszanbe trwał aż 24 godziny. Stamtąd samolotem medycznym przywieziono go do Polski, gdzie poskładali go otwoccy chirurdzy. Teraz czeka go długotrwała rehabilitacja - na ten cel jego przyjaciele zorganizowali zbiórkę publiczną na serwisie zrzutka.pl i do dziś na koncie pojawiło się ponad 73 000 zł. Bardzo dobrze to świadczy o naszym motocyklowym środowisku.

Życzymy Stevenovi dużo zdrowia i cierpliwości. Tutaj link do tej niezwykłej akcji: https://zrzutka.pl/29y5g7

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę