tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podziel się wspomnieniami i zgarnij mikołajkowe prezenty od GoPro!

Podziel się wspomnieniami i zgarnij mikołajkowe prezenty od GoPro!

Autor: Redakcja 2018.12.05, 12:10 Drukuj

Mikołajki już jutro i z tej okazji, wraz z polskim dystrybutorem kamer i akcesoriów GoPro, mamy dla was świąteczną zabawę. Chcemy rozdać siedem zestawów bardzo atrakcyjnych gadżetów, z których część podpisana jest przez samego Valentino Rossiego!

Właśnie otrzymaliśmy kolejne trzy kamerki GoPro Hero 7 Black, za pomocą których będziemy przygotowywać dla was coraz lepsze materiały. Z tej okazji proponujemy wam szybką akcję na Mikołajki.

Miniaturyzacja i szalony rozwój urządzeń fotografująco-nagrywających spowodował, że dokumentowanie ważnych chwil w życiu, takich jak ciekawe motocyklowe wyjazdy jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, a efekty potrafią być piorunujące! Dlatego zachęcamy was do podzielenia się nimi z resztą naszej społeczności.

Chętnie zobaczymy wasze zdjęcia, filmy lub screeny z filmów, które udało wam się stworzyć w tym sezonie w czasie wypadu motocyklem. Takie, z których jesteście dumni. Śmieszne, dynamiczne, refleksyjne, ilustracyjne, ale przede wszystkim - DOBRE. Czekamy zarówno na migawki z dalekich wypraw, jak też z szybkich wycieczek z kumplami i przelotów po mieście.

Dla autorów siedmiu najlepszych materiałów, które wybierzemy w redakcyjnym gronie, przygotowaliśmy wraz z polskim dystrybutorem GoPro zestawy wartościowych i bardzo atrakcyjnych upominków:

  • Czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka Eneos VR46 + smycz i naklejki
  • Czapka GoPro z podpisem VR46 + buffka GoPro + smycz i naklejki
  • Czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka GoPro + smycz i naklejki
  • Cztery zestawy z czapką, koszulką, smyczą i naklejkami GoPro

Jak widzicie, nasze prezenty nie tylko świetnie wyglądają, ale też są bardzo trudne do zdobycia dla zwykłego śmiertelnika. Dlatego zachęcamy do udziału w naszej zabawie!

Uwaga - czekamy wyłącznie na WASZE zdjęcia, filmy i screeny, które wrzucicie w komentarzach na naszym Facebooku. Materiały ściągnięte z internetu nie będą brane pod uwagę!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę