tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podziel się wspomnieniami i zgarnij mikołajkowe prezenty od GoPro! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podziel się wspomnieniami i zgarnij mikołajkowe prezenty od GoPro!

Autor: Redakcja 2018.12.05, 12:10 Drukuj

Mikołajki już jutro i z tej okazji, wraz z polskim dystrybutorem kamer i akcesoriów GoPro, mamy dla was świąteczną zabawę. Chcemy rozdać siedem zestawów bardzo atrakcyjnych gadżetów, z których część podpisana jest przez samego Valentino Rossiego!

Właśnie otrzymaliśmy kolejne trzy kamerki GoPro Hero 7 Black, za pomocą których będziemy przygotowywać dla was coraz lepsze materiały. Z tej okazji proponujemy wam szybką akcję na Mikołajki.

Miniaturyzacja i szalony rozwój urządzeń fotografująco-nagrywających spowodował, że dokumentowanie ważnych chwil w życiu, takich jak ciekawe motocyklowe wyjazdy jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, a efekty potrafią być piorunujące! Dlatego zachęcamy was do podzielenia się nimi z resztą naszej społeczności.

Chętnie zobaczymy wasze zdjęcia, filmy lub screeny z filmów, które udało wam się stworzyć w tym sezonie w czasie wypadu motocyklem. Takie, z których jesteście dumni. Śmieszne, dynamiczne, refleksyjne, ilustracyjne, ale przede wszystkim - DOBRE. Czekamy zarówno na migawki z dalekich wypraw, jak też z szybkich wycieczek z kumplami i przelotów po mieście.

Dla autorów siedmiu najlepszych materiałów, które wybierzemy w redakcyjnym gronie, przygotowaliśmy wraz z polskim dystrybutorem GoPro zestawy wartościowych i bardzo atrakcyjnych upominków:

  • Czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka Eneos VR46 + smycz i naklejki
  • Czapka GoPro z podpisem VR46 + buffka GoPro + smycz i naklejki
  • Czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka GoPro + smycz i naklejki
  • Cztery zestawy z czapką, koszulką, smyczą i naklejkami GoPro

Jak widzicie, nasze prezenty nie tylko świetnie wyglądają, ale też są bardzo trudne do zdobycia dla zwykłego śmiertelnika. Dlatego zachęcamy do udziału w naszej zabawie!

Uwaga - czekamy wyłącznie na WASZE zdjęcia, filmy i screeny, które wrzucicie w komentarzach na naszym Facebooku. Materiały ściągnięte z internetu nie będą brane pod uwagę!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę