tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pit Bike Cup 2019: Czas na drug odson rywalizacji w Gaewie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pit Bike Cup 2019: Czas na drug odson rywalizacji w Gaewie

Autor: Informacja prasowa 2019.06.17, 16:29 Drukuj

Wyjątkowa atmosfera, coraz wyższy poziom zawodników i jazdy pokazowe. Tor Głażewo zaprasza na kolejną rundę Pit Bike Cup 2019. W niedzielę 23 czerwca rywalizować będą tam dzieci od ósmego roku życia, a także dorośli fani motorsportowej adrenaliny.

Blisko kilometrowy tor w podtoruńskim Głażewie jest już gotowy na przyjęcie zawodników. Początek wakacji w stylu off-road zapowiada się niezwykle ciekawie.

NAS Analytics TAG

- Dla nas najważniejszy jest rozwój zawodników i profesjonalizacja dyscypliny pit bike - mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.

- Z naszej strony dokładamy wszystkich starań, by zawody były zorganizowane na wysokim poziomie, by tor był dobrze przygotowany. Ale nasze zadanie to również umożliwienie dzieciom i młodzieży odpowiedniego rozwoju. Zawodnicy są świeżo po szkoleniu z trenerem Marcinem Wójcikiem, a cyklicznie rozpoczęliśmy także treningi z Karolem Kruszyńskim. Cykliczna praca zawsze skutkuje progresem, a efekty będzie można zobaczyć podczas zawodów w Głażewie. Zapraszamy serdecznie!

Zarówno kibiców, jak i publiczność zaprasza także trener MX Otopit Toruń. - Współpraca trenerska z zawodnikami pit bike bardzo mi się podoba. Myślę, że kluczem do doskonałości w każdej dyscyplinie jest systematyczność, a efekty zobaczymy już w niedzielę. Razem z Marcinem Wójcikiem pracujemy nad techniką i tempem zawodników, mam więc nadzieję, że będzie to ciekawe wydarzenie nie tylko dla startujących, ale także dla publiczności, którą bardzo serdecznie zapraszamy na głażewski tor - mówi Karol Kruszyński,zawodnik kadry narodowej w motocrossie, trzykrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie.

Nowi w stawce

Tradycyjnie podczas "Pit Bike Cup" z maszyny startowej wystartują zawodnicy w kilku klasach: Stock 90, Stock 125, Stock 150 MX, Stock 150, Pit Ladies, Super Pit oraz niepunktowana w klasyfikacji generalnej klasa Amator. Nowością podczas tej rundy będzie klasa Big, czyli minimotocykle na większych, 17-calowych  kołach przód, 14-cali tył. Z grupy startującej na tych motocyklach wyłoniony zostanie jeden zwycięzca.

Pit Bike Cup na torze w Głażewie to również ciekawa alternatywa dla zawodników stawiających pierwsze kroki w off-roadzie. Tradycyjnie będzie można wziąć udział w jazdach pokazowych, czyli przejazdach organizowanych między wyścigami na torze. Bez klasyfikacji i mierzenia czasu, nowi zawodnicy uczą się obycia z torem i zasad na nich panujących, a dodatkowo mogą zaprezentować się przed publicznością. Zapraszamy dzieci od szóstego roku życia.

Tor Głażewo zlokalizowany jest w województwie kujawsko-pomorskim, niedaleko Torunia, w gminie Unisław. Zawody odbędą się 23 czerwca, start tuż po 12:00

Pit Bike Cup 2019, runda II
23 czerwca 2019, godz.12:00
Tor Głażewo
Informacje: otopit(at)otopit.pl

plakat G a zewo

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr