tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli Scorpion Rally STR - od stycznia u dealerw
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli Scorpion Rally STR - od stycznia u dealerw

Autor: Lovtza 2016.10.10, 11:51 4 Drukuj

W czasie zakończonych wczoraj targów Intermot w Kolonii Pirelli zaprezentowało swoją nową propozycję dla motocykli szosowo terenowych z segmentu Adventure i podróżnych enduro, czyli oponę SCORPION™ RALLY STR. Jak twierdzą Włosi będzie to rewolucja w segmencie on/off, bo nowa guma ma łączyć świetne osiągi na ulicy ze świetnymi osiągami w terenie. Produkt oferowany będzie w dosyć szerokiej gamie rozmiarów, będzie także wyposażeniem fabrycznym w gamie Ducati Scrambler z rozmiarami 120/70 R19 M/C 60V M+S TL (przód) i 170/60 R 17 M/C 72V M+S TL (tył).

Opona SCORPION™ RALLY STR adresowana jest do najnowszej generacji motocykli dużych i ciężkich motocykli terenowych i podróżniczych, od których ostatnio zaroiło się na runku. Mówimy tutaj o maszynach, które spędzają czas głównie na szosie, ale które jednocześnie są w stanie zjechać z asfaltu i poradzić sobie na najgorszych szlakach, lub w razie konieczności także i poza nimi. Największym wyzwaniem dla twórców nowej opony było zachowanie uniwersalności produktu. Przy zachowaniu właściwego poziomu przyczepności w terenie i agresywnego offroadowego wyglądu Pirelli nie chciało odchodzić od przyczepności na mokrym i suchym asfalcie. W przypadku ogumienia do pojazdów atakujących dalekie dystanse szalenie istotną kwestią pozostaje także zachowanie trwałości, stabilności i komfortu.

NAS Analytics TAG

Cechy charakterystyczne SCORPION™ RALLY STR:

  • mieszanka o wysokiej zawartości krzemionki, która zapewnia świetną przyczepność w każdych warunkach oraz wysoką trwałość
  • profil charakterystyczny dla opony szosowej, dla uzyskania bardzo dobrego prowadzenia
  • innowacyjna rzeźba bieżnika, łącząca wysoką trakcję w terenie i stabilność na asfalcie

SCORPION™ RALLY STR dostępna będzie w obrocie detalicznym w styczniu 2017, początkowo w rozmiarach dedykowanych dla modelu Ducati Scrambler. Z czasem oferta zostanie rozszerzona do pełnej rozmiarówki obejmującej cztery rozmiary przodów oraz pięć rozmiarów tyłów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr