Piraci drogowi na motocyklach wyprzedzają pasem awaryjnym

Autor: Alonzo 2017.03.20, 18:05 11 Drukuj

Każdy ma czasem gorsze chwile. Wykona manewr, z którego nie jest ani dumny, ani nie chciałby go powtarzać w przyszłości. Video rejestratory stały się obecnie katem pechowych kierowców. Często kamery takie są wyposażone w szerokokątne obiektywy, które dodatkowo zniekształcają rzeczywistość i sprawiają, że obiekty wokół samochodów wydają się mknąć z zawrotną prędkością.

Tak stało się z negatywnymi bohaterami tego filmy. Grupę motocyklistów ewidentnie poniosła wyobraźnia. Jechali za szybko, wymijali samochody zbyt beztrosko, wjeżdżając miejscami na pas awaryjny. Takie zachowanie jest naganne i pod żadnym pozorem nie wolno tak jeździć. 

Nie zmienia to faktu, że uchwycenie w video rejestratorze właśnie tego, niechlubnego momentu z życia widocznych na filmie motocyklistów sprawiło, że stali się negatywnym bohaterem całej Polski. Chwila brawury i braku rozsądku sprawiła, że masowe media znów powtarzają historię o motocyklistach samobójcach, którzy wsiadają na motocykl tylko po to, aby szukać śmierci. Sami oceńcie ten film:

 

Zdjęcia
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Jager 20/03/2017 22:25

Ustroń Polana :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę