tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwsze miasto na wiecie zalegalizuje nielegalne wycigi i ustawki!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwsze miasto na wiecie zalegalizuje nielegalne wycigi i ustawki!

Autor: Raff 2020.05.18, 18:27 Drukuj

Atlanta może być pierwszym miastem, które usankcjonuje nielegalne wyścigi. Miejskie władze chcą w ten sposób ukrócić nocne imprezy motoryzacyjne, odbywające się w różnych częściach miasta.

Zaraz zaraz… Przecież istotą nielegalnych wyścigów jest to, że są nielegalne! W tym jest ich, jakby to powiedzieć, sens. Władze Atlanty mają jednak na sprawę inne spojrzenie. Nielegalne wyścigi, czy mówiąc szerzej, spoty motoryzacyjne od zawsze były solą w oku lokalnej policji. Żeby było jasne - ta sprawa nie dotyczy tylko Atlanty, podobne imprezy odbywają się na całym świecie, w tym też oczywiście w Polsce.

NAS Analytics TAG

Problem nasilił się w czasie pandemii - ograniczenia w przemieszczaniu spowodowały, że ruch uliczny znacznie zmalał. To zachęciło posiadaczy szybkich wozów do jeszcze większej aktywności. Władze miasta postanowiły pójść w zupełnie inną stronę niż reszta świata - zamiast angażować potężne siły policyjne do walki z nielegalnymi wyścigami, zaproponowały stworzenie możliwości legalnego organizowania podobnych ustawek.

W tej chwili władze pracują nad regulacjami, które pozwolą usankcjonować moto spoty. Jeśli się uda zabraknie atmosfery stresu i rebelii, ale z pewnością nie adrenaliny.

źródło: wrc.net.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr