tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pawelec i Sikora ponownie wygrywaj w Poznaniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Pawelec i Sikora ponownie wygrywaj w Poznaniu

Autor: Informacja prasowa 2024.06.10, 13:07 Drukuj

Motocykliści zespołu BMW Sikora M Motorsport zdominowali drugą rundę mistrzostw Polski WMMP na torze w Poznaniu. Broniący tytułu w klasie Superstock 1000, 18-letni Oleg Pawelec ponownie wygrał oba wyścigi po starcie z pole position, z kolei Ireneusz Sikora po ekscytującej walce sięgnął po odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w klasie Superbike.

Dosiadający motocykli BMW M 1000 RR, Pawelec i Sikora niemal identyczne wyniki wywalczyli także dwa tygodnie temu podczas pierwszej rundy, która również odbyła się w Poznaniu, dzięki czemu na półmetku sezonu prowadzą w klasyfikacjach generalnych swoich klas.

NAS Analytics TAG

Trzecia z czterech rund WMMP odbędzie się pod koniec lipca na słowackim torze Slovakiaring. Tymczasem za tydzień do walki wrócą zawodnicy pucharu BMW M Cup, którzy będą się ścigać podczas drugiej rundy sezonu, na węgierskim torze Pannonia-Ring.

"Czułem się bardzo dobrze już podczas sobotnich treningów, podczas których poprawiłem swoją "życiówkę" i wykręciłem czas na poziomie 1:31 - mówi Oleg Pawelec. - Niedziela, mimo napiętego harmonogramu, potoczyła się idealnie. Sięgnąłem po pole position i wygrałem oba wyścigi prowadząc od startu do mety. Bardzo dziękuję całemu zespołowi BMW Sikora M Motorsport za świetną pracę i rewelacyjne przygotowanie naszych motocykli".

"Choć tym razem w niedzielę czekały nas aż dwa wyścigi, cały zespół spisał się perfekcyjnie, a my razem z Olegiem byliśmy w stanie wycisnąć wszystko z naszych świetnie przygotowanych motocykli - dodaje Ireneusz Sikora. - Cieszę się z sobotniego zwycięstwa, a także z pięknej walki w obu wyścigach, w których losy wygranej rozstrzygnęły się o mniej niż jedną sekundę. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla całego zespołu oraz dla naszych partnerów". 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr