PLEX - Akcesoria motocyklowe do Chopperów i Cruiserów

PLEX - akcesoria motocyklowe oferuje akcesoria chromowane do Chopperów i Cruiserów tj: manetki, gmole, podnóżki, filtry, lusterka, oświetlenie, kierownice, listy, osłony, bagażniki, oparcia. Dla motocyklistów: odzież skórzana (spodnie, kamizelki, kurtki, rękawice, buty), kaski, gogle.

Adres

PLEX - Akcesoria motocyklowe
ul. Powstańców Śląskich 124 lok.49
tel/fax: +48 22 634 17 49
e-mail: motor-plex@motor-plex.com

WWW:

OPIS FIRMY

PLEX to pierwszy salon motocyklowy w Polsce, oferujący akcesoria tylko do motocykli typu CHOPPER i CRUISER. Oferta PLEXA to przede wszystkim akcesoria chromowane tj. manetki, podnóżki, podesty, filtry, końcówki wydechów, lusterka, nakładki, listwy ozdobne oraz pełne oświetlenie. Ich producentem jest amerykańska firma Kuryakyn. Pozostałe produkty chromowane to bagażniki, oparcia oraz gmole, wytwarzane przez polską firmę Motoroni. PLEX nie zapomina też o samych motocyklistach, w ofercie znajdziemy: kaski i gogle (Uvex, Nexx, Caberg) oraz niebawem skórzaną odzież i obuwie. Poza tym w ofercie znajdziemy sakwy kufre i piórniki skózane.
Oferta  PLEXa skierowana jest do pasjonatów motocykli typu Chopper i Cruiser. Są to motocykle, których właściciele, tak jak i ich producenci, przywiązują szczególną wagę do ich wyglądu. PLEX powstał po to, aby pomóc właścicielom tego typu maszyn wyposażyć motocykle w doskonale akcesoria które upiększą i wyróżnią ich spośród tłumów na drogach i na zlotach.
Dlaczego PLEX jest konkurencyjny? Ponieważ wszystkie części z katalogu elektronicznego, dostępnego na http://www.motor-plex.com/  znajdują się  w warszawskim salonie! Dostępne w ciągu 24h na terenie całej Polski. PLEX skrócił maksymalnie standardowy czas oczekiwania na produkty firm amerykańskich po to,  aby zaspokoić potrzeby swoich Klientów jak najszybciej. Otwierając salon sprzedaży w Warszawie, PLEX dał możliwość obejrzenia wszystkich akcesoriów na żywo. Każdy produkt jest wyeksponowany w taki sposób,  aby jego przyszły właściciel mógł go dotknąć, obejrzeć, a nawet przymierzyć do swojego motocykla na parkingu znajdującym się zaraz obok salonu. Salon znajduje się na warszawskim Bemowie (vis a vis lotniska bemowskiego).

Zapraszamy do zalogowania się na stronie http://www.motor-plex.com/ oraz zapoznania z pełną ofertą PLEXowych akcesoriów, która z dnia na dzień jest coraz bogatsza. Ukłonem w stronę Klientów jest stworzenie strony internetowej, na której możemy wyszukiwać produkty zarówno po ich typie, jak i typie motocykla.

PLEX rozumie styl jaki reprezentują pasjonaci Chopperów i Cruiserów. Wie, że jest to pewien sposób na życie. Docenia to i chce uczestniczyć w jego tworzeniu i realizacji.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę