tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 PKN ORLEN w motosporcie - nowa odsona 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

PKN ORLEN w motosporcie - nowa odsona 2017

Autor: Informacja prasowa 2016.12.12, 15:10 Drukuj

W nadchodzącym sezonie PKN ORLEN będzie kontynuował długofalową strategię ukierunkowaną na rozwój motosportu w Polsce. Wśród najważniejszych planów sponsoringowych, prócz rajdów terenowych, pojawiają się także rajdy płaskie, szkolenie młodzieży i strategiczna obecność w najważniejszych imprezach sportowych w Polsce - Rajdzie Polski,  Baja Poland oraz Mistrzostwach Polski w Motocrossie. Zbliżający się sezon ORLEN Team inauguruje startem w legendarnym rajdzie Dakar.

Dla ORLEN Team to już 17. udział w najtrudniejszym rajdzie świata. W tym roku na uczestników 39. edycji rajdu Dakar czeka niemal 9 000 km trudnych technicznie OSów oraz tydzień zmagań  w bardzo wysokich górach.

NAS Analytics TAG

"To będzie wyjątkowy sezon rajdowy. W styczniu na starcie Dakaru zobaczymy trzech naszych reprezentantów. Oprócz Kuby Przygońskiego, pilotowanego przez Toma Colsoula, barwy ORLEN Team reprezentować będzie dwóch motocyklistów: Kuba Piątek i Adam Tomiczek. To nasi utalentowani zawodnicy, którzy pod okiem Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora zdobywali rajdowe szlify" - powiedział Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. MarketinguPKN ORLEN

"Rok temu udanie debiutowałem na Dakarze jako kierowca rajdowy. Od tego czasu wiele się zmieniło, poprawiłem szybkość i technikę jazdy. Zdobyłem bezcenne doświadczenie, które jest niezbędne w rajdach terenowych. Przede mną najważniejszy start w sezonie, jestem gotowy walczyć z najlepszymi kierowcami cross country." - powiedział Kuba Przygoński kierowca ORLEN Team

"Jadę na Dakar, żeby zmierzyć się z samym sobą. Stawić czoła wielkiemu wyzwaniu i sprawdzić, gdzie leży moja granica. Ostatnie miesiące poświęciłem na intensywne przygotowania do startu. Po pięciu miesiącach rehabilitacji jestem głodny rywalizacji na najwyższym poziomie. - powiedział Kuba Piątek motocyklista ORLEN Team, dwukrotny Mistrz Świata Juniorów w rajdach terenowych. 

"W listopadzie zająłem bardzo dobre miejsce w silnie obsadzonym, pustynnym rajdzie Maroka. Teraz czeka mnie pierwszy Dakar, gdzie będę mierzył się z najlepszymi zawodnikami na świecie. To dla mnie duże wyróżnienie i dodatkowa motywacja do pracy. Cieszę się, że PKN ORLEN daje mi szanse w tak prestiżowym rajdzie." - powiedział Adam Tomiczek motocyklista ORLEN Team, wicemistrz Europy w enduro

Nowa strategia sponsoringowa największej polskiej firmy ukierunkowana jest na długofalowy rozwój rodzimego motosportu i wspieranie najzdolniejszych, młodych zawodników.

"Kształcenie młodzieży jest naszym głównym kierunkiem rozwoju. Stawiamy na młodych i zdolnych zawodników. Reaktywujemy Akademię ORLEN Team i wspieramy rozwój polskiego motosportu. Do grona naszych podopiecznych dołączył Hubert Ptaszek startujący w rajdach WRC2. To młody, utalentowany zawodnik, który z każdym przejechanym kilometrem prezentuje się coraz lepiej. Widzimy w nim duży potencjał sportowy i marketingowy. W przyszłym roku będziemy także aktywnie wspierać dwa rajdy o randze międzynarodowej: Rajd Polski i terenowy Baja Poland, a oprócz tego kontynuujemy nasze wsparcie Mistrzostw Polski w motocrossie. To ważne pozycje w kalendarzu imprez sportowych, dlatego nie może nas tam zabraknąć." - powiedział Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

"Sport samochodowy jest wbrew pozorom dyscypliną zespołową. Nawet największy mistrz kierownicy nie osiągnie niczego bez wsparcia zaufanych ludzi i partnerów.  Bardzo się cieszę, że  w sezonie 2017 wyruszymy na podbój Rajdowych Mistrzostw Świata w barwach ORLEN Team. Jestem bardzo wdzięczny firmie  PKN ORLEN  za  wiarę w moje możliwości i zaufanie we mnie pokładane." - powiedział Hubert Ptaszek nowy kierowca ORLEN Team.

Więcej informacji na www.orlenteam.pl i na Twitterze @TeamORLEN

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr