tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Otwarcie sezonu w Tarnowie - jak było?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Otwarcie sezonu w Tarnowie - jak było?

Autor: Informacja prasowa 2016.04.19, 14:46 3 Drukuj

Kolejny wielki sukces! Tarnowskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego przeszło do historii miasta. Odwiedziła nas rekordowa liczba motocyklistów, pasjonatów oraz mieszkańców Tarnowa, którzy z całymi rodzinami podziwiali to niepowtarzalne wydarzenie.

Miłośnicy jednośladów spotkali się na terenie starej "kapłanówki". Oficjalne otwarcie sezonu rozpoczęła polowa msza święta wraz z poświęceniem motocykli. Kolejnym punktem programu była parada przez miasto, gdzie niewątpliwie największa ilość motocyklistów w historii Tarnowa przejechała przez najważniejsze miejskie ulice.

Uczestnicy zlotu mogli spróbować sił na symulatorze jazdy na jednym kole, obejrzeć popisy "stuntu", a także doposażyć się w specjalistyczny sprzęt w licznie obecnych stoiskach branżowych.

„Perłą „ wydarzenia okazały się pokazy Strongman, gdzie po raz pierwszy w Polsce porównaliśmy siłę motocykla vs strongman’a. Nie zabrakło przeciągania tira, noszenia ważących 125 kg walizek czy wyciskania belki.

Nie zabrakło również kunsztu ciała czyli pokazów kulturystycznych.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Tarnow rozpoczecie sezonu 38
NAS Analytics TAG
Tarnow rozpoczecie sezonu 39
... więcej zdjęć »
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę