tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostra Jazda Krakw na Tuning Show w Krakowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostra Jazda Krakw na Tuning Show w Krakowie

Autor: Alonzo 2008.05.21, 17:03 2 Drukuj

Stunt to nie zabawia już. Coraz więcej polskich stunterów jest zapraszanych w roli gwiazd na imprezy motoryzacyjne. Ostra Jazda gościła ostatnio na Tunig Show.

Na bardzo profesjonalnie przygotowanym torze chłopaki z Ostrej Jazdy pokazali, czym jest streetbike freestyle. Ich pokazy były jedną z większych atrakcji krakowskiego Tuning Show. Występy chłopaków oklaskiwały setki widzów.

NAS Analytics TAG

W ekipie Ostrej Jazdy nie zabrakło Tomka600, który zajął 3-cie miejsce na ostatnim EXTREMEMOTO - turnieju skupiającym najlepszych polskich stunterów oraz gwiazdy z zagranicy. Chociaż Tomek600 prezentuje w tej chwili w ekipie Ostrej Jazdy najwyższy poziom wytrenowania, to na załączonym niżej filmie widać, że inni członkowie grupy nie ustępują mu umiejętnościami.

Wiemy już, że również kolejne targi tuningowe - Tuningowisko Wrocław - również będą gościły gwiazdy polskiego stuntu. W dniach 7-8 czerwca 2008 we Wrocławiu wystąpi Raptowny. Z pewnością będziemy obecni również na tych pokazach i przekażemy Wam z nich obszerną relację.

Film z występów Ostrej Jazdy Kraków w trakcie krakowskiego Tuning Show jest autorstwa Ordiego - również stuntera, który od momentu podjęcia studiów na krakowskiej uczelni sympatyzuje z chłopakami z Ostrej Jazdy. Jak widać, w przypadku Ordiego talent stunterski nie ustępuje talentom filmowym.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor:Tomek1 21/05/2008 18:19

Ale wymiataj!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr