tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostra Jazda Kraków na Tuning Show w Krakowie

Ostra Jazda Kraków na Tuning Show w Krakowie

Autor: Alonzo 2008.05.21, 17:03 2 Drukuj

Stunt to nie zabawia już. Coraz więcej polskich stunterów jest zapraszanych w roli gwiazd na imprezy motoryzacyjne. Ostra Jazda gościła ostatnio na Tunig Show.

Na bardzo profesjonalnie przygotowanym torze chłopaki z Ostrej Jazdy pokazali, czym jest streetbike freestyle. Ich pokazy były jedną z większych atrakcji krakowskiego Tuning Show. Występy chłopaków oklaskiwały setki widzów.

W ekipie Ostrej Jazdy nie zabrakło Tomka600, który zajął 3-cie miejsce na ostatnim EXTREMEMOTO - turnieju skupiającym najlepszych polskich stunterów oraz gwiazdy z zagranicy. Chociaż Tomek600 prezentuje w tej chwili w ekipie Ostrej Jazdy najwyższy poziom wytrenowania, to na załączonym niżej filmie widać, że inni członkowie grupy nie ustępują mu umiejętnościami.

Wiemy już, że również kolejne targi tuningowe - Tuningowisko Wrocław - również będą gościły gwiazdy polskiego stuntu. W dniach 7-8 czerwca 2008 we Wrocławiu wystąpi Raptowny. Z pewnością będziemy obecni również na tych pokazach i przekażemy Wam z nich obszerną relację.

Film z występów Ostrej Jazdy Kraków w trakcie krakowskiego Tuning Show jest autorstwa Ordiego - również stuntera, który od momentu podjęcia studiów na krakowskiej uczelni sympatyzuje z chłopakami z Ostrej Jazdy. Jak widać, w przypadku Ordiego talent stunterski nie ustępuje talentom filmowym.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Tomek1 21/05/2008 18:19

Ale wymiatają!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę