tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Osłony Kriega Fork Seal Cover naszym zdaniem NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Osłony Kriega Fork Seal Cover naszym zdaniem

Autor: Lovtza 2012.05.09, 14:21 7 Drukuj

Błoto i muł to najgorsze środowisko dla pracy uszczelniaczy w widelcu motocykla. W sposób szczególny dotyczy to maszyn offroadowych, które z definicji muszą radzić sobie często właśnie w takich warunkach. Jednym z mniej przyjemnych doświadczeń dla motocyklistów jeżdżących w terenie są nieszczelności przedniego zawieszenia spowodowane przedostawaniem się pod uszczelniacze zanieczyszczeń, które prowadzą do utraty oleju i z czasem niszczą uszczelki.

Zestaw Fork Seal Cover sprawdzaliśmy na naszej redakcyjnej Hondzie CRF450X i test wypadł jednoznacznie pozytywnie. Po 20 godzinach w terenie uszczelniacze mają się dobrze. Jedynie nasza nieuwaga sprawiła, że jeden z nich przetarty został o osłonę lagi, ale nie przeszkadza to mu w wywiązaniu się z powierzonych zadań.

Montaż i demontaż osłon jest banalnie prosty i można wielokrotnie wykorzystać do tego celu ten sam zestaw. Prawda jest taka, że w suchych warunkach benefity z zastosowania tego typu rozwiązania będę raczej psychologiczne, ale sytuacja zmienia się gdy robi się mokro, grząsko i błotniście. Wtedy zamieszczenia i woda nie mają szansy przedostać się w pobliże uszczelniacza. 

W naszej ocenie to prosty, niedrogi i skuteczny sposób na wydłużenie trwałości uszczelniaczy. Polecamy.

Cena: 91,88zł za komplet na obie lagi

Ocena (w szkolnej skali 1-6): 5

Gdzie to kupić? http://www.redline.com.pl

Kriega Fork Kriega Fork Seal Cover
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę