tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony Pirelli w nowej grze wideo SBK™22. Teraz gracz wybierze mieszank
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Opony Pirelli w nowej grze wideo SBK™22. Teraz gracz wybierze mieszank

Autor: Andrzej Sitek 2022.09.22, 13:25 Drukuj

Nie wiem jak tam u Was z grami komputerowymi, ale ponieważ zimna może być ostra, warto chyba zainteresować się najnowszym FIM Superbike World Championship. Dlaczego? Już wyjaśniam.

Poziom realizmu, który osiągają współczesne gry komputerowe rzeczywiście sprawia, że niekiedy wyglądają jak nagrania z prawdziwego toru. Ale to nie wszystko, bo rośnie również komplikacja opcji i dostępnych dla graczy funkcji.

NAS Analytics TAG

Jedną z najciekawszych nowości najnowszej odsłony komputerowej wersji FIM Superbike World Championship, jest współpraca producent tego tytułu - firmy Milestone, z włoskim gigantem przemysłu oponiarskiego, czyli Pirelli. Pomyślicie pewnie, że to żadna nowość, bo przecież kilka banerów marki na bandach przy torach, czy logo Pirelli na owiewkach motocykli lub kombinezonach zawodników, to nic specjalnego. Ale chodzi o coś więcej.

Obecność Pirelli nie ogranicza się wyłącznie do podstawowych rozwiązań grafiki. Jedyny dostawca opon dla WorldSBK odgrywa kluczową rolę w zabawie, ponieważ stanowi ważny element wpływający na rozgrywkę. Tak jak w życiu…

Otóż w FIM Superbike World Championship 2022 gracze mają możliwość wyposażenia swoich motocykli, wybierając spośród różnych mieszanek dostępnych w oponach DIABLO™ Superbike. Podobnie jak w prawdziwych wyścigach, gracze uzyskali dostęp do gamy opon, zarówno suchych, jak i mokrych, która różnią się w zależności od toru i obejmują nie tylko standardowe rozwiązania, ale także opcje rozwojowe.

To ma bardzo konkretne skutki, bo podobnie jak w prawdziwym FIM Superbike World Championship, na podstawie wyboru mieszanki, algorytm gry wideo modyfikuje zachowanie motocykla. Innymi słowy, opony są jednym z parametrów, które gracz musi wziąć pod uwagę, gdy "wyjedzie na tor".

Aby osiągnąć ten poziom realizmu, programiści Milestone ściśle współpracowali z Pirelli, aby odtworzyć w wirtualnym środowisku charakterystykę techniczną i behawioralną opon slick Pirelli DIABLO™ Superbike. Warto w tym miejscu przypomnieć, ze Milestone to studio odpowiedzialne za ostatnie gry z cyklu MotoGP a także MXGP i Monster Energy Supercross, natomiast WSBK brakowało w komputerowym uniwersum przez całą dekadę. Inaczej mówiąc, to długo oczekiwany powrót po latach, bo ostatnia gra z cyklu została wydane w 2012 roku. Była to wysoko oceniona gra pod tytułem SBK Generations.  

Co jeszcze? Gra wideo zawiera bardzo interesujący tryb "Kariera", odwzorowujący to, co dzieje się w prawdziwych Mistrzostwach WorldSBK. Łącznie z kalendarzem wydarzeń, weekendami, oficjalnymi zawodnikami i członkami oficjalnych zespołów. Ponadto SBK™22 oferuje również tryb multiplayer, pozwalający na jednoczesną rywalizację online do 12 graczy, z możliwością tworzenia zawodów na wysokim poziomie.

Najnowsza gra, która pozwoli każdemu chętnemu zanurzyć się w świat FIM Superbike World Championship, jest już dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Steam. Jasne, że o wiele przyjemniej siąść w prawdziwym siodle motocykla i ruszyć przed siebie, tylko że akurat w przypadku WSBK ten przywilej dostępnych jest dla nielicznych... A tu proszę, wystarczy tylko odpalić komputer!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr