tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak wystartuje w mistrzostwach świata juniorów MX! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olaf Włodarczak wystartuje w mistrzostwach świata juniorów MX!

Autor: Informacja prasowa 2019.07.03, 12:58 Drukuj

Przed Olafem Włodarczakiem nie lada wyzwanie. Młody zawodnik Wójcik Racing Team stanie do walki w najwyższej stawce zawodów motocrossowych i już 13 lipca wystartuje we włoskiej rundzie Mistrzostw Świata Juniorów na torze Pietramurata! Ogromny talent i umiejętności Olafa dają nadzieję na kolejny sukces. W dążeniu do upragnionego celu ambitnego zawodnika będzie wspierać marka Dunlop.  

Mimo młodego wieku - zaledwie 13 lat - Olaf Włodarczak może pochwalić się już imponującym dorobkiem w motocrossie i umiejętnościami, których mogą mu pozazdrościć starsi koledzy. Na swoim koncie ma liczne sukcesy w klasie MX65 i MX85. Młody zawodnik ekipy Wójcik Racing Team wyrasta na gwiazdę polskiego motocrossu. 

NAS Analytics TAG

Za nim II runda Mistrzostw Polski, które odbyły się w Ornecie. Trzynastolatek wygrał oba wyścigi w klasie MX 85, w której łącznie startowało trzydziestu jeden zawodników. Tym samym prowadzi w tabeli generalnej Mistrzostw Polski, ale przed nim duże, letnie wyzwania.

Wakacje mamy zaplanowane po ostatniej rundzie we Wschowie, także na razie nie myślę o odpoczynku. W lipcu przerwa od Mistrzostw Polski, ale dla mnie to czas największych wyzwań, czyli dwie największe imprezy motocrossowe dla juniorów: Mistrzostwa Świata we Włoszech i Finał Mistrzostw Europy w Czechach - mówi Olaf Włodarczak.

Start w mistrzostwach świata to dla każdego zawodnika wielkie wyzwanie i wyróżnienie. Stawka jest bardzo mocna.

Na pewno będzie to duży postęp w mojej karierze, gdyż będę się tam ścigać z najlepszymi na świecie. Zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że będzie tam wielu zawodników z dużo większym doświadczeniem i przede wszystkim starszych. Dla mnie będzie to cenna lekcja, ale oczywiście chcę wypaść jak najlepiej i powalczyć o dobre miejsce - dodaje Włodarczak.

Olaf Włodarczak wystartuje na motocyklu Husqvarna 85 wyposażonym w opony Dunlop. Brytyjska marka, która już od kilku lat wspiera młodego zawodnika, mocno wierzy w jego sukces.

Olaf już nie raz udowodnił, że potrafi walczyć i wygrywać. Jesteśmy pełni podziwu dla jego umiejętności oraz zaangażowania i zarazem bardzo dumni, że możemy go wspierać w drodze na szczyt. To niezwykły młody człowiek, bardzo oddany swojej pasji. Jego postawa, ciągłe dążenie do osiągania kolejnych celów i przekraczania granic idealnie oddaje filozofię naszej marki. Trzymamy mocno kciuki za Olafa i życzymy mu wielu sukcesów w nadchodzących zawodach - powiedziała Aleksandra Sobotka, menadżer ds. opon motocyklowych w Goodyear Dunlop Tires Polska.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę