tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oko w oko z przyszoci. Honda CB4 Interceptor na filmie promocyjnym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oko w oko z przyszoci. Honda CB4 Interceptor na filmie promocyjnym

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.04, 15:38 Drukuj

Koncepcyjna Honda CB4 Interceptor doczekała się filmu, w którym pokazano animacje najważniejszych mechanizmów motocykla, w tym charakterystycznej turbiny umieszczonej w przedniej owiewce. Ultranowoczesny model może trafić do produkcji na jesieni przyszłego roku.

Honda CB4 Interceptor to motocykl, który wymyka się standardowym schematom, ciężko więc przypisać go do konkretnego segmentu. Ma w sobie geny motocykli sportowych, szczyptę powernakeda, i sporo stylistyki neo-retro. Na razie pozostaje w fazie konceptu, ale jeśli rynek dobrze przyjmie premierową CB1000R, z którą dzieli bardzo wiele elementów, możemy spodziewać się wersji produkcyjnej. Być może już pod koniec nadchodzącego sezonu 2018.

NAS Analytics TAG

Najbardziej charakterystyczną cechą nowego motocykla jest umieszczona w przedniej owiewce turbina, poruszana przepływającym powietrzem. Generuje ona energię elektryczną, która zasila kolorowy wyświetlacz, nawigację i system alarmowych połączeń telefonicznych. CB4 Interceptor ma być wprost napakowany nowoczesną technologią, a do momentu premiery może jej jeszcze przybyć. Jeśli motocykl trafi na rynek będzie to bardzo odważny krok Hondy, któremu serdecznie kibicujemy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr