tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy salon KTM na mapie Warszawy! Liberty Motors w Piasecznie ronie w si
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy salon KTM na mapie Warszawy! Liberty Motors w Piasecznie ronie w si

Autor: Wojtek Grzesiak 2024.05.14, 14:58 Drukuj

Liberty Motors Piaseczno to raj dla każdego obecnego i przyszłego motocyklisty. W żadnym innym miejscu w Stolicy nie ma pod jednym dachem tak dużego wyboru marek, typów motocykli oraz odzieży i akcesoriów. Okazuje się, że jest jeszcze miejsce na nowości, dlatego otwarto salon KTM.

W dniu 15 czerwca 2020 roku motocyklowa mapa Warszawy i okolic zyskała mocny punkt w postaci nowego salonu Liberty Motors, który przeniesiono z historycznej lokalizacji przy ul. Łopuszańskiej do nowego i ogromnego budynku przy ul. Puławskiej 44D w Piasecznie. W 2022 r. na pierwszym piętrze otworzył się Liberty MotoStore, gdzie można zaopatrzyć się w odzież motocyklową, kaski i akcesoria. Pod jednym dachem znalazło się tak wiele marek, że poszukując motocykla lub dodatków ciężko opuścić Liberty Motors Piaseczno z pustymi rękami.

NAS Analytics TAG

Liberty Motors ma w swoim portfolio marki Ducati, Vespa, Piaggio, Yamaha, Moto Guzzi, Aprilia, Harley-Davidson (Łódź) oraz KTM. Dotychczas salon KTM był obecny tylko we Wrocławiu, gdzie wypracował sobie silną pozycję. Liberty Motors sukcesywnie się rozrasta we wszystkich swoich lokalizacjach i nie inaczej jest w przypadku tej flagowej w Piasecznie.

To właśnie tutaj otwarto drugi salon KTM pod szyldem Liberty Motors. Miejsce zostało wygospodarowane pomiędzy salonami Yamahy i Ducati. Na całkiem sporej przestrzeni pojawiły się motocykle ze wszystkich kategorii, będących w ofercie KTM. Jest też duży wybór odzieży motocyklowej i codziennej oraz kasków. Oczywiście nie należy też zapominać o wykwalifikowanym, autoryzowanym serwisie.

Motocykle demonstracyjne KTM są dostępne nie tylko do jazd testowych. Jeżeli chcecie lepiej poznać dany model lub z jakiegoś powodu nie możecie kupić motocykla, to warto skorzystać z oferty Liberty Rental, w której znajdują się m.in. motocykle marki KTM.

Otwarcie salonu zorganizowano 11 maja i z tego, co dało się usłyszeć, efekty przerosły najśmielsze oczekiwania, zwłaszcza w kwestii frekwencji. Na miejscu byłem chwilę po godzinie 11:00 i już był problem z miejscami do parkowania dla motocykli i samochodów.

Na chętnych czekały jazdy testowe motocyklami z oferty Liberty Motors Piaseczno, Endurak666 z pokazem możliwości motocykli KTM, premiery turystycznego Moto Guzzi Stelvio oraz elektrycznego skutera BMW CE 02, specjalna oferta detailingu motocykli od Bling Bling Garage oraz grill i food truck z pysznym jedzeniem w stylu Tex-Mex. To wszystko przy akompaniamencie muzyki miksowanej przez dj'ów. Można było również spotkać Damiana Janikowskiego, fana marki Ducati oraz Jurasa, który stawia na Yamahę.

Odpowiedzialna za marketing Liberty Motors Anita Lorenc obiecała, że jest to dopiero pierwsze tego typu wydarzenie w salonie w Piasecznie. Ja z kolei trzymam ją za słowo i Wy też powinniście. Zarówno otwarcie wyremontowanego salonu Harley-Davidson w Łodzi, jak i otwarcie nowego salonu KTM w Piasecznie można uznać za ogromny sukces organizacyjny i frekwencyjny. Dlatego warto śledzić, co dzieje się w salonach sieci Liberty Motors, żeby nie przegapić kolejnych imprez.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr