tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - dziś ostatni dzień
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - dziś ostatni dzień

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.03.03, 12:54 12 Drukuj

Dziś ostatni dzień V Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów. Zachęcamy was do odwiedzenia hal MT Polska, a także naszego stoiska. Jeśli z jakiś powodów nie możecie być w Warszawie, zerknijcie tutaj. Za pomocą naszej kamerki internetowej możecie na żywo zobaczyć, co dzieje się na naszym stoisku, a jest na co popatrzeć.

Przypominamy też, że nadal możecie głosować na najładniejszą hostessę, stoisko i motocykl wystawy w naszym plebiscycie. Głosy można oddać pod tym adresem.

Koniecznie zerknijcie też na galerię zdjęć z soboty oraz fotki hostess.

Kasia na panigale
hostessy Victory
podobno na tym zdjeciu jest motocykl
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę