tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odzież i akcesoria motocyklowe bez VAT! Świetna oferta Legato Motocykle
NAS Analytics TAG

Odzież i akcesoria motocyklowe bez VAT! Świetna oferta Legato Motocykle

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.10.14, 16:29 Drukuj

Taniej o wartość VAT - to najnowsza propozycja Legato Motocykle. Najlepsze marki odzieży,  kasków i akcesoriów motocyklowych można kupić nawet kilkaset złotych taniej. 

Legato Motocykle to sklep, który znamy już od lat, zarówno z przestrzeni internetowej, jak i z salonu w Krakowie. Od niedawna rozpoczął działalność nowy salon sprzedaży - w podwarszawskich Jawczycach. 

Odwiedziliśmy nowy salon podczas dni otwartych. Sprawdzaliśmy jak wypada w porównaniu do innych sklepów motocyklowych w Warszawie. Już na wstępie spodobała nam się fajna obsługa - chłopaki nie tylko znają się na swojej robocie i motocyklowych akcesoriach, ale są także bardzo mili, od razu złapaliśmy dobry kontakt. 

Dni otwarte były okazją do zapoznania się z nową promocją Legato Motocykle, w której wiele produktów można kupić taniej o wartość podatku VAT. Niektóre artykuły dostępne są jednak jeszcze taniej - dlatego warto tam zajrzeć i uzupełnić motocyklową garderobę, korzystając z niższych cen. 

A wybierać jest w czym - do dyspozycji są dwa piętra o łącznej powierzchni 250 m2. Są kombinezony skórzane najlepszych marek, jest odzież tekstylna, ogromny wybór kasków, odzieży offroadowej, akcesoriów. Bez problemu znajdziesz tutaj to, czego szukasz.

Legato Motocykle 5

Wśród marek dostępnych w Legato Motocykle, najmocniej reprezentowane są Dainese, Fox, Alpinestars, Spidi, Shoei, Arai, RST, 4SR, Lightech, Akrapovc, Arrow, SC Project, Sidi, Rev'it!, HJC, Shark, Scorpion, Rizoma, Gilles, Sebimoto, Termorace, Motul, motorex.

Promocja "Taniej o wartość VAT" potrwa przez najbliższe dwa tygodnie - warto zajrzeć! Salon mieści się przy ul. Poznańskiej 54 w Jawczycach. Promocja nie dotyczy aktualnych kolekcji Dainese i AGV.

Fanpage

 

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę