tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odda motocykl, by ratowa ycie koleanki. Licytuj i pom!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odda motocykl, by ratowa ycie koleanki. Licytuj i pom!

Autor: Tomasz Trzeciak 2020.08.14, 18:08 1 Drukuj

Pomaganie w potrzebie my, motocykliści mamy we krwi. Jednak kiedy usłyszeliśmy, że jeden z nas zdecydował się zlicytować swój ukochany motocykl, by pomóc koleżance, prawdziwie się wzruszyliśmy. 

Historia 18-letniej Julii jest bardzo smutna. Młoda, pełna życia, marzeń i planów dziewczyna pewnego dnia zderza się z koszmarną diagnozą: złośliwym guzem mózgu, szyszyniakiem zarodkowym (pineoblastomia). Cały jej świat w trzy sekundy wali się. Dostępne w Polsce metody leczenia zawodzą, jedynym sposobem na ocalenie młodego życia jest operacja, którą można przeprowadzić tylko w Stanach Zjednoczonych. 

NAS Analytics TAG

Niestety, koszt tej operacji jest horrendalny - 3,5 miliona złotych.  Przyjaciele i rodzina natychmiast tworzą facebookową grupę Armia Aniołów Julii Kuczały. Każdy może tam wylicytować coś dla siebie lub wystawić własną licytację. Wśród wielu licytowanych przedmiotów, naszą uwagę zwrócił Suzuki GSX-R 600 z 2001 roku. Dochód ze sprzedaży żółtego gixa w całości zasili konto Julii.

Jeśli zatem szukasz podobnego motocykla, albo słyszałeś o kimś, kto mógłby być nim zainteresowany, wyśli mu link. Zachęcamy również do wpłacania datków na leczenie Julii.

Link do aukcji :
https://charytatywni.allegro.pl/motocykl-marki-suzuki-gsx-600-rok-2001-i12611101

Link do konta Julii na siepomaga.pl

https://www.siepomaga.pl/julia-kuczala

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr